KrepsinioFanai.lt vs Sparta (42:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“

2022 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 14:20 val., peržiūros: 261

Gruodžio 11 dieną M. Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "KrepsinioFanai.lt" priemė svečius "Spartą". Abi komandos pergalių neturėjo, o "KrepsinioFanai.lt" turėjo penkis pralaimėjimus. "Sparta" – keturis.

Tik penktą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė "KrepsinioFanai.t" (2:0). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o "Spartai" sekėsi geriau. Pamažu "Sparta" didino persvarą, o sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 4:15.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 10 taškų (10:20). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Sparta" pirmavo 12 taškų persvara (12:24). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "KrepsinioFanai.lt", o komandas skyrė 12 taškų (16:28). Kėlinio pabaigoje "Sparta" padidino persvarą iki 14 taškų (18:32).

Sužaidus pirmas tris trečio kėęlinio minutes skirtumas padidėjo iki 19 taškų (19:38). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 18 taškų. Kėlinio pabaigoje "Sparta" padidino persvarą iki 24 taškų (26:50).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 22 taškai (30:52). Prasidėjus ketvirtai minutei skirtumas sumažėjo iki 18 taškų (34:52), o minutės pertraukėlės paprašė "Sparta". Per likusį laiką "Sparta" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 42:71.

Darius Didžiūnas

II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lympo“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)