KM „Žalgiris“ 2005 vs KSM '93 ‒ Bulvaras (94:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 29 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ 2005 įveikė KSM '93 ‒ Bulvarą

2021 gruodžio 29 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 448

Gruodžio 29 dieną KSM sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai KM "Žalgiriris" 2005 priemė svečius KSM '93 – Bulvaras. KM "Žalgiriris" 2005 buvo iškovoję šešias pergales, o KSM '93 – Bulvaras buvo iškovoję penkias pergales ir kartą buvo pralaimėję.

Nors rungtynės prasidėjo nerezultatyviom atakom, bet vėliau komandos sėkmingiau atakavo. Sužaidus beveik tris minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu 6:5. Vėliau šeimininkai padidino persvarą, kuri šeštą minutę buvo septyni taškai (18:11). Kėlinio pabaigoje gerai atakavę KM "Žalgiris" 2005 padidino persvarą iki 12 taškų (28:16).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (31:18). Komandos žaidė greitai, šeimininkai spaudė svečius. KM "Žalgiris" 2005 daugiausiai taškus rinko tritaškiais metimais. Prasidėjus šeštai minutei komandas skyrė 17 taškų (42:25), o KSM '93 – Bulvaras paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje KSM '93 – Bulvaras geriau sužaidė ir sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (46:34).

Trečias kėlinys prasidėjo KSM '93 – Bulvaras taikliu tolimu metimu (46:37). Trečią minutę komandas skyrė aštuoni taškai, o KSM '93 – Bulvaras paprašė minutės pertraukėlės (54:46). Po jos komandos žaidė lygiai, nors kova vyko permainingai ir persvara tai didėjo tai mažėjo. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 11 taškų (68:57).

Per pirmą ketvirto kėlinio minutę KSM '93 – Bulvaras sumažino varžovų persvarą dviem taškais (68:59). Trečią minutę KSM '93 – Bulvaras sumažino persvarą iki penkių taškų (71:66). Nors skirtumas buvo sumažėjęs iki trijų taškų, bet penktą minutę komandas vėl skyrė aštuoni (77:69). Vėliau komandos žaidė emocingai, buvo skiriamos techninės pražangos. Likus dviems minutėms rezultatas buvo lygus (85:85). Visgi kėlinio pabaigoje kelis greitus metimus pataikė KM "Žalgiris" 2005 ir įveikė varžovus rezultatu 94:87.

5 perimt. kam.

Visas rungtynes atsilikinėjusi KM „Žalgiris“ 2005 pavogė pergalę iš „Sparta“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „KM „Žalgiris“ 2005“ pergalę (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:24 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)SK „Mattas“ išrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkams (2021 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:29 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)