Pikenpokas vs KSM '93 ‒ Bulvaras (87:107)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“

2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 22:39 val., peržiūros: 439

Ketvirtadienį, vasario 17 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Pikenpokas“ (šeimininkai) ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (15:15). Sužaidus dar 3 minutes be klaidų gynėsi „KSM '93 ‒ Bulvaras“, kurie įsiveržė į priekį ir susikrovė 7 taškų pranašumą. Ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko padidinti persvarą – 20:35. Antro ketvirčio pradžioje komandos pataikė po tritaškį (22:37). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 8 taškai (41:49). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „KSM '93 ‒ Bulvaras“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų – 41:53.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, solidžiai žaidusiems „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pavyko dar labiau atitrūkti nuo varžovų – 49:72. Tačiau su užsivedimu ketvirtąjį rungtynių ketvirtį pradėję „Pikenpokas“ iš lėto pradėjo vytis varžovus. Tačiau „KSM '93 ‒ Bulvaras“ komanda vėl surengė spurtą ir vis labiau pradėjo tolti nuo priešininkų. Šeimininkams pritrūko laiko ir jėgų, „KSM '93 ‒ Bulvaras“ šventė pergalę rezultatu – 87:107.

15 taškų

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ 2005 įveikė KSM '93 ‒ Bulvarą (2021 gruodžio 29 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)Rungtynių pabaigoje „KSM' 93 ‒ Bulvaras“ įrašė pirmą pralaimėjimą sezone „Skroblų alėjai“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atkaklioje kovoje nusileido „SK „Mattas“ (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:46 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)