Klausučių alaus darykla vs KM „Žalgiris“ 2005 (94:63)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 19:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą

2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 20:52 val., peržiūros: 343

Gegužės 25 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės antrosios pusfinalio rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla“ ir KM „Žalgiris“ 2005 ekipų. Pirmąsias tarpusavio komandų rungtynes buvo laimėję jaunieji žalgiriečiai.

Rungtynių pradžioje po trijų tolimų metimų ir L. Vilimo dėjimo KM „Žalgiris“ 2005 nutolo 8:16. Visgi, tada svečių toliašaudė artilerija užsirišo, o tuo pasinaudoję „Klausučių alaus darykla“ ekipos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir persvėrė rungtynių rezultatą. Po pirmo kėlinio 25:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu, po kurio jie įgijo dviženklį pranašumą 38:23. Bet KM „Žalgiris“ 2005 į tai atsakė T. Stankevičiaus ir M. Pauliukevičiaus tritaškiais, o tai leido jauniesiems žalgiriečiams šiek tiek aptirpdyti deficitą. Įpusėjus susitikimui 45:37.

Trečiojo kėlinio pradžia visiškai priklausė „Klausučių alaus darykla“ krepšininkams, kurie kėlinį pradėjo 13:0 ir užtikrintai pirmavo jsm pasibaigus – 67:47.

Ketvirtą kėlinį „Klausučių alaus darykla“ pradėjo trimis tritaškiais metimais, po kurių rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė klausimų. Galutinis susitikimo rezultatas 94:63 (25:21, 20:16, 22:10, 27:16).

Laurynas Vilimas

„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)BC „Game On“ po itin atkaklios kovos palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)