Ryterna Group vs Resmila.lt (55:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 00:00 val., peržiūros: 1558

Antradienį, lapkričio 29 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko dar pergalės skonio neragavusios šeimininkų „Ryterna Group“ ir svečių „Resmila.lt“ komandos. Susitikimą geriau pradėjo svečiai, kurie pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą. „Resmila.lt“ krepšininkai turėjo 3 taškų persvarą, bet įpusėjus kėliniui varžovai išlygino rezultatą – 8:8. Šeimininkai vėl leido atitrūkti varžovams, bet ketvirčio pabaigoje ir vėl išlygino rezultatą. Paskutinė ataka pirmąjame ketvirtyje priklausė svečiams ir ją dvitaškiu užbaigė M.Rudeičiukas – 12:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje abiem komandoms buvo sunku rinkti taškus, padaugėjo netaiklių metimų ir klaidų. „Ryterna Group“ per kėlias minutes visgi pavyko persverti rezultatą savo naudai ir įgijo 3 taškų persvarą (17:14). Antroje kėlinuko pusėje svečiai pagavo savo žaidimo ritmą, o šeimininkai ir toliau sunkiai rinko taškus. Po dviejų kėlinių priekyje buvo „Resmila.lt“ krepšininkai rezultatu 23:27.

Po ilgosios pertraukos, kurį laiką žaidimas vyko apylygiai. Svečiai pusę kėlinio taip ir neprisileido varžovų arčiau, o sužaidus 6 minutes komandas skyrė jau dviženklė svečių persvara – 33:43. Šeimininkai 4 minutes nepelnė nei taško. Taškų bada nutraukė D.Špakauskas realizavęs abu baudų metimus, bet „Ryterna Group“ po trijų kėlinių turėjo jau 13 taškų deficitą – 35:48.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo penkiais svečių taškais be atsako ir skirtumas tarp komandų buvo jau 18 taškų (35:53). „Ryterna Group“ krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti be kovos ir po truputį ėmėsi mažinti varžovų persvarą. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes, po ilgos pertraukos, skirtumas tarp komandų buvo vienženklis – 49:58. Šeimininkai iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės atsilikinėjo jau tik 6 taškais, bet per likusį laiką nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos ir turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 55:64. „Resmila.lt“ komandai tai buvo pirmoji pergalė pirmenybėse, o „Ryterna Group“ patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.

Po rungtynių pakalbintas „Resmila.lt“ komandos treneris R.Vaitasius džiaugėsi iškovota pirmąja pergale : „Džiaugiamės pirmąja pergale, po truputį artėjame kiekvienose rungtynėse prie to žaidimo, kurį mes norėtume patys demonstruoti. Iš tikro rungtynės buvo nelabai gražios, buvo daug klaidų, padarėme daug neapgalvotų sprendimų ir dar daug kur tobulėti.“

Ryterna Group: Darius Špakauskas – 14 tšk., Darius Karosas – 12 tšk., Tautvydas Amšiejus – 10 tšk.

Resmila.lt: Paulius Daunys – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Gintaras Petrauskas – 12 tšk., Martynas Šiukščius – 10 tšk.

„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)