Gatvės vaikai vs Gemavila (70:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 03 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“

2022 vasario 03 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 404

Vasario 3 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gatvės vaikai" priemė svečius "Gemavilą". "Gatvės vaikai" buvo laimėję du kartus ir spetynis kartus buvo pralaimėję. "Gemavilos" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė greitai, o "Gemavilos" taiklūs tritaškiai leido pirmauti svečiams. Sužaidus pirmas dešimt minučių pirmavo "Gemavila" (14:19). Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, o "Gemavila" "Gatvės vaikams" neatidavė pranašumo ir sužaidus pusę rungtynių pirmavo rezultatu 33:36.

Po ilgosios pertraukos dažniau klydo "Gemavila", "Gatvės vaikai" pataikė sunkius metimus, dažniausiai tritaškius ir dažnai taškus rinko greitomis atakomis. Tai leido pasivyti varžovus ir vėliau perimti iniciatyvą. Sužaidus tris kėlinius "Gatvės vaikai" turėjo septynių taškų persvarą (56:49). Pirmas septynias ketvirto kėlinio minutes "Gatvės vaikai" laikė persvarą, bet rungtynių pabaigoje "Gemavila" varžovus pasivijo. Visgi kėlinio pabaigoje, atkakliose taškų lenktynėse laimėjo "Gatvės vaikai" (70:69).

5 taškai

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)16 taškų spurtą rungtynių pabaigoje atlaikę BC „Game On“ nugalėjo „Gemavila“ (75:70) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila (2022 sausio 25 d., antradienis, 23:24 val.)Vos 34 taškus surinkę „Gatvės vaikai“ neturėjo jokių galimybių prieš „Pikenpoką“ (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)