Neveronys ‒ KKA vs Autobroliai ‒ Arko (70:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“

2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 545

Ketvirtadienį, vasario 10 dieną, 20:15 val., Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Neveronys ‒ KKA“ (šeimininkai) ir „Autobroliai ‒ Arko“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis sykius. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, „Neveronys ‒ KKA“ ekipa sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą į savas rankas ir išlaikė pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 24:18. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Autobroliai ‒ Arko“, kurie persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, tuomet jie praleido du tritaškius iš eilės ir vėl atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Sužaidus 5 minutes šeimininkai surengė spurtą 10:2 ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 31:24. Per likusį ketvirčio laiką svečiams pavyko išlyginti rezultatą – 40:40.

Po ilgosios pertraukos „Autobroliai ‒ Arko“ toliau nestabdė apsukų ir vis labiau pradėjo tolti nuo priešininkų. Tik paskutinėmis sekundėmis šeimininkų ekipai pavyko atstatyti 8 taškų pranašumą – 56:64. Lemiamame ketvirtyje šeimininkai iškart susiimė ir ėmė spurtuoti, tačiau užsivedę varžovai nekėtino nuleisti rankų ir įnirtingai stengėsi išlaikyti susikrautą pranašumą. Per likusias 2 ketvirčio minutes, pasinaudodami varžovų klaidomis svečiai padidino savo pranašumą iki 7 taškų, kurio šeimininkams per trumpą laiką nepavyko panaikinti. „Autobroliai ‒ Arko“ šventė pergalę rezultatu – 70:77.

Gvidas Kačiušis

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „SK „Mattas“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 19:46 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.) „Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)