Akademija vs Bartukai (59:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 09 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“

2016 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:48 val., peržiūros: 1190

Gegužės 9 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Akademija“ priemė svečius „Bartukus“. „Akademija“ buvo iškovoję vieną pergalę, o „Bartukams“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes svečiai pirmavo rezultatu 2:0. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė trys taškai (8:5). Dar po dviejų minučių minutės pertraukėlės paprašė „Akademija“ (8:10)Po minutės pertraukėlės „Bartukų“ persvara padidėjo iki septynių taškų (9:16). Visgi „Akademija“ pelnė aštuonis taškus be atsako (17:16), o baigiantis ketvirčiui persvarą susigrąžino „Bartukai“ (17:18).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau rungtyniavo „Bartukai“, kurie ketvirtą minutę turėjo septynių taškų persvarą (19:26). Labiau persvaros padidinti varžovams „Akademija“ neleido. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (27:30). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „Bartukai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (27:38). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Akademija“, kuriai pavyko sumažinti „Bartukų“ persvarą iki septynių taškų (31;38).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Akademija“. Netrukus dar vieną gerą atkarpą sužaidė „Bartukai“. Po aštuonių iš eilės pelnytų „Bartukų“ taškų jų persvara padidėjo iki 13 taškų (33:46). Komandos buvo sužaidusios keturias minutes, o „Akademija“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes komandas vis dar skyrė 13 taškų (37:50). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Bartukams“ pavyko išsaugoti 14 taškų pranašumą (42:56).

Trečią ketvirto kėlinio minutę komandas skyrė 17 taškų (43:60). Netrukus „Akademija“ pradėjo mažinti varžovų persvarą. Šeimininkai pelnė 11 taškų be atsako , o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (54:60). Labiau priartėti varžovams neleido. Devintą minutę tritaškį pataikė svečiai (54:63). Rungtynių pabaigoje „Bartukai“ neleido varžovams takūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 59:67.

“Bartukai“ iškovojo pirmą pergalę, o „Akademija“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Bartukų“ treneris E.Staugaitis: „Pergalę tikriausiai lėmė konsentracija ir susikaupimas rungtynių metu. Labai užsivedę buvome.“ Paklaustas, ar jėgų daugiau turėjo nei varžovai, treneris atsakė: „Nelabai. Tik šešiese buvome, tai gal jų ir pritrūko rungtynių pabaigoje. Neturėjome ilgo suoliuko, o varžovų į rungtynes susirinko maždaug dešimt. Tikriausiai dėl to ketvirtame kėlinyje iššvaistėme didesnį pranašumą.“

„Akademijos“ treneris L.Juknys: „Matosi, kad dėl darbo ar atostogų žaidėjai nėra geros sportinės formos. Turėjome nermažai neblogų progų mesti į krepšį, bet daug nepataikėme.“

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Bunikis – 15 tšk. (14 atk. kam.), Martynas Kriaučiūnas – 8 tšk.

Bartukai: Aidas Kuzminskas – 18 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Ignas Urbonas – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Ervinas Staugaitis – 13 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Klaudijus Jašinskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 gegužės 09 d., 19:41 val.
akademijai jau pats laikas keisti treneri,nes nuo elitineskomandos per pora metu nusirito iki vidutinioku..
„Akademija“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 22:20 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)„Bartukai“ buvo bejėgiai prieš „Sporto manijos“ puolimą (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:33 val.)Jaunieji „Bartukai“ pamokė „Agentus“ (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:52 val.)„Bartukai“ aštunfinalyje nesunkiai įveikė Birštono „Olimpą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 22:21 val.)Karštas kraujas: „Bartukai“ ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę ir anksčiau laiko atvėrė „Advokatų Kontorai Konsus“ duris į pusfinalį (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:19 val.)„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Akademija“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia toliau (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:17 val.)