Agentus vs Akademija (55:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Akademija“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Agentus“

2016 gegužės 06 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 1412

Gegužės 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Agentus“ priemė svečius „Akademiją“. „Agentus“ buvo iškovoję vieną pergalę, o „Akademijai“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradfžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:3). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (2:7). Visgi netrukus „Agentus“ prisivijo varžovus, o vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę rezultatas buvo lygus (14:14). Paskutinėmis minutėmis „Akademija“ gynėsi be klaidų, o pamažu rinkdami taškus svečiai įgijo keturių taškų persvarą (14:18).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes be klaidų gynėsi „Agentus“, o patys pelnė du taškus (16:18). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Agentus“ turėjo vieno taško persvarą (22:21). Netrukus spurtą pradėjo „Akademija“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (22:29). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Agentus“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (24:31). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė penki taškai (30:35).

Trečio kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (30:41). Baigiantis antrai minutei tritaškį pataikė „Agentus“ (33:41). Trečią minutę „Akademijos“ persvara padidėjo iki 12 taškų (33:45), o „Agentus“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pelnė dar du taškus (33:47). „Akademijos“ persvara pamažu augo. Aštuntą minutę komandas skyrė 18 taškų (35:53). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Agentus“. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 13 taškų (41:54).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Akademija“. Trečią minutę svečių pranašumas padidėjo iki 19 taškų (41:60). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Agentus“ (43:60). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 19 taškų (45:64). Vėliau pamažu taškus rinko „Agentus“. Šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (53:64). Visgi rungtynių pabaigoje „Akademija“ žaidė užtikrintai ir neleido varžovams atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:70.

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Pavasario krepšinis šiandien buvo. Nusivažiavome juodai. Natūralu, nes daugelis komandos žaidėjų po paskutinių komandos rungtynių, kurios buvo seniai, nežaidė. Laimėjome, dabar galime prieš savaitgalį eiti šiek tiek numalšinti pergalės skonį.“ Paklaustas, kas po pergalės padėjo įgyti persvarą, treneris atsakė: „Neblogai sukomplektavome komandą, o planas šiandien rungtynių irgi neblogai veikė. Tiesiog šiandien buvo toks pavasario krepšinis.“

Agentus: Saulius Jonaitis – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Eimutis Gilys – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Enrikas Navikas – 10 tšk.

Akademija: Artūras Nausėda – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Juozapaitis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Bunikis – 12 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Zareckis – 11 tšk.

„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės starte ‒ „Agentus“ pergalė tik po pratęsimo (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)Jaunieji „Bartukai“ pamokė „Agentus“ (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:52 val.)„Akademija“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia toliau (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:17 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)„Agentus“ nesuspėjo paskui „Sporto Maniją“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)