Kauno Rami vs BC „Rhino“ (94:96)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

V. Kamarūno metimas atnešė pergalę BC „Rhino“ ekipai

2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 492

Kovo 9 dieną, 20:45 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Kauno Rami" (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų šešioliktfinalio serijos rungtynių. Kaip ir buvo galima tikėtis kova buvo labai atkakli ir permaininga, "Kauno Rami" per paskutines minutes iššvaistė dviženklį pranašumą, o V. Kamarūno dvitaškis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę BC „Rhino“ komandai 94:96 (27:32, 20:18, 19:16, 28:30) .

Rungtynių pradžioje kur kas geriau startavo BC „Rhino“ ekipa ir greitai nutolo, tačiau komandos gynyba veikė prastai ir tuo pasinaudoję varžovai visiškai priartėjo. Iki pat ilgosios pertraukos žaidimas buvo labai atkaklus, kietas, bet rezultatyvus. Nei viena komanda nenorėjo nusileisti, o priekyje buvo BC „Rhino“ rezultatu 47:40.

Po ilgosios pertraukos jau "Kauno Rami" perėmė iniciatyvą ir vis dažniau pirmavo. Rungtynių pabaigoje jų pranašumas tapo dviženklis, atrodė, kad ir pergalė jų rankose, bet tuomet varžovai juos pasitiko spaudimu, privertė klysti ir keturiese dėl pražangų limito likę "Kauno Rami" iššvaistė visą persvarą. Galiausiai V. Kamarūno dvitaškis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę BC „Rhino“ komandai 94:96.

8 taškai

MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ puolimo volas pervažiavo ir BC „Rhino“ ekipą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:28 val.)II lygoje: 51 T.Virbuko pelnyti taškai T.A.D pergalės neatnešė. T.A.D turėjo pripažinti BC „Rhino“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:12 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ažytėnai“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė „Pikenpokas“ ir keliauja tolyn (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)