BC „Rhino“ vs T.A.D. (123:103)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

II lygoje: 51 T.Virbuko pelnyti taškai T.A.D pergalės neatnešė. T.A.D turėjo pripažinti BC „Rhino“ pranašumą

2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 21:12 val., peržiūros: 301

Sekmadienį, Kovo 27 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos Mažosios taurės antrosios atkrintamosios varžybos tarp šeimininkų- T.A.D bei svečių- BC "Rhino".

Pirmas kėlinys buvo rezultatyvus, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek tritaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmųjų 10 minučių išliko apylygis- 34:29. Antrajame kėlinyje BC "Rhino" greitomis atakomis surengė spurtą, kuris leido greitai įgyti dviženklį pranašumą- 56:73. Trečiajame kėlinyje, T.A.D bandė atsitiesti, realizuodami 9 metimus iš žaidimo. Tačiau to neužteko prisivyti svečius, rezultatas po trečiojo kėlinio- 78:95. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau fantastiškai puolime žaidęs T.Virbukas (51 tšk), bandė mažinti skirtumą tarp komandų, tačiau gerą komandini žaidimą pademonstravę svečiai, persvarą išlaikė bei šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 103:123 (29:34, 44:22, 22:22, 28:25).

Augustas Jauniškis

Penkiese susirinkę ir trise rungtynes baigę „UNO“ turėjo pripažinti „T.A.D.“ pranašumą (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:39 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)II lygoje: sunki T.A.D. pergalė prieš Eldažnis & Limobus.lt krepšininkus (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 22:55 val.)II lygoje: T.A.D. pergalė prieš Titranga ‒ Feniksas (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 21:02 val.)V. Kamarūno metimas atnešė pergalę BC „Rhino“ ekipai (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 22:50 val.)II lygos Mažosios taurės aštuntfinalyje: BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 18:24 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė „Pikenpokas“ ir keliauja tolyn (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ puolimo volas pervažiavo ir BC „Rhino“ ekipą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:28 val.)O. Brazdžionio nesulaikiusi „T.A.D.“ ekipa pralaimėjo prieš svečius iš Birštono (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:34 val.)