Kauno Rami vs Neveronys ‒ KKA (66:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66)

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 770

Sausio 6d., Sekmadienį, 19:10val., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno Rami“ ir svečiai – „Neveronys – KKA“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, tačiau įpusėjus pirmąjam kėliniui svečiai užbombardavo varžovus tolimais metimais ir likus kiek daugiau nei 1 minutei iki pirmojo ketvirčio pabaigos susikrovė 8 taškų pranašumą (14:22). Kėlinio pabaigoje „Kauno Rami“ skirtumą sušvelnino – 18:22. Antrąjį ketvirtį sėkmingai pradėjo „Neveronys – KKA“, kuriems per kelias minutes pavyko susikrauti dviženklį pranašumą (21:31). Šeimininkai skirtumą sumažino iki 4, tačiau antroje kėlinio pusėję dominavę svečiai susikrovė 15 taškų pranašumą – 37:52.

Antroje rungtynių pusėje solidžiai puolime žaidę „Neveronys – KKA“ ir toliau didino pranašumą greitomis atakomis. Trečiąjame ketvirtyje svečiai dar labiau atitolo nuo varžovų – 48:75. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje liko tik formalumai, nors ir šeimininkų puolimas šiek tiek atsigavo jiems pritrūko jėgų sumažinti deficitą ir užtikrintą pergalę šventė „Neveronys ‒ KKA“ – 66:93 (18:22, 19:30, 11:23, 18:18).

„Neveronys – KKA“ komandos treneris Albertas Karpavičius:

Mes turėjom laimėt, mes neturim teisės pralaimėt, mes privalom laimėt, bet kas labai nerima, tai kad kažkokį street ball’ą žaidžiam, pas mus nėra ramybės ir dėl to mes ateityje galim turėt didelių bėdų, gal kaip treneris kaltas čia aš, kad aš jų neparuošiu ar nenuteikiu. Visi supranta, kad kuo tolyn einant tokių salyginai lengvesnių rungtynių bus vis mažiau ir kartais tiesiog būna sunku pasirengt, kai tu ilgą laiką žaidi „bim bam“ tą vadinamą street ball’ą, po to tu gauni stiprų varžovą, todėl aš labai tikiuosi, kad mums to pavyks išvengti ir viskas bus gerai.

„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)