Hermis vs KK „Garliava“ (61:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“

2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 1596

Kovo 16 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Hermis“ priemė svečius KK „Garliavą“. Šios rungtynės buvo pirmos šioje šešioliktfinalio poroje.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Ketvirtą minutę „Garliava“ įgijo penkių taškų persvarą (4:9). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (13:18), o minutės pertraukėlės paprašė „Hermis“. Per likusį laiką komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (14:20).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės dvitaškius pataikė „Garliava“ (14:24). Vėliau komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (20:28). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (20:35). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o „Garliava“ išlaikė solidų pranašumą (28:43).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Garliavos“ dvitaškiu (28:45). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Hermis“ (35:45). Trečią minutę varžovų spurtą nutraukė „Garliava“ (35:48). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (44:56). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė vėl nerezultatyviai, o „Garliava“ išsaugojo pranašumą (46:58).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Garliavos“ tritaškiu (46:61). Vėliau du tritaškius iš eilės pataikė „Hermis“ (52:61). Visgi labiau varžovams priartėti „Garliava“ neleido ir pelnė septynis taškus be atsako (52:68). Devintą minutę „Garliavos“ pranašumas padidėjo iki 21 taško (56:77). Visgi „Garliava“ paprašius minutės pertraukėlės rungtynių pabaigą nesužaidė gerai, bet laimėjo rungtynes rezultatu 61:79. Antros šešioliktfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje.

„Garliavos“ treneris A. Macijauskas: „Prieš rungtynes tikrai nežinojau nieko apie varžovus, bet komandos nariai sakė, kad varžovai labai talentingi žaidėjai puolime. Mes pakankamai turime talento puolime. Sakiau komandai, kas idės daugiau noro, pastangų gynyboje, geriau ginsis, tas ir laimės rungtynes. Varžovus noriu pagirti, kad jie tikrai talentingi puolime. Jie labai gerai valdo kamuolį, gal kažkiek ne taip gerai pataiko. Truputi jie tingėjo gintis. Mes tuo pasinaudojome ir džiaugiamės pergale. Aišku galėjome laimėti daugiau nei 25 taškais ir antrų rungtynių neturėti. Bandėme sužaisti gerai rungtynių galą, paėmiau minutės pertraukėlę, kad galėtume rungtynių pabaigą sužaisti ramiai. Sužaidėme rungtynių galą kaip tik neramiai ir kaip buvo galima blogiausiai. Reikėjo du kartus apsiginti ir du kartus imesti per minutę su puse. Nepavyko, žaisime antrą kartą.“

Hermis: Tomas Skardžius – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Saimonas Pažėra – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Rimvydas Petrauskas – 7 tšk.

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 22 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 13 tšk., Vytautas Bereiša – 12 tšk.

Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Hermis“ įveikė „Return“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:02 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)Dviženklę persvarą išsvaistę „Kėdainiai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „Hermį“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:57 val.)