Dumblas vs Pikenpokas (83:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 15:46 val., peržiūros: 401

Sekmadienį, lapkričio 7 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – „Dumblas“ bei „Pikenpokas“.

Rungtynių pradžioje Dumblas“ pasitikėjo L. Steikūno bei J. Gusto žaidimu puolime, kurie sumetė 18 iš 23 ekipos taškų pirmajame kėlinyje, tačiau „Pikenpokas“ komandiniu žaidimu neleido šeimininkams pirmauti. Kėlinys baigėsi taikliu Dumblas“ krepšininko L. Kurtinaičio metimu iš vidurio aikštės, kuris išlygino rungtynių rezultatą 23:23.

Antrajame kėlinyje „Pikenpokas“ ekipą į priekį patraukė rezultatyvus G. Čekansko žaidimas, po kurio svečiai išsiveržė į priekį 30:34. Visgi, kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė Dumblas“, kurie kėlinį uždarė dviem rezultatyviais J. Gusto prasiveržimais. Įpusėjus susitikimui 48:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje Dumblas“ ekipa spurtavo ir labai greitai įgijo solidų dviženklį pranašumą 66:47. Visgi, tada iniciatyvos ėmėsi P.Špokas, kurio rezultatyvus žaidimas kiek apmažino svečių deficitą – 75:61.

Lemiamas kėlinys prasidėjo „Pikenpokas“ ekipos spurtu, kuris leido priartėti iki trijų taškų, tačiau paskutinis G. Čekansko tritaškis metimas, galėjęs atnešti pratęsimą, rungtynių paskutinėmis sekundėmis buvo netaiklus. Galutinis susitikimo rezultatas 83:80 (23:23, 25:19, 27:19, 8:19).

Justinas Danasas

„Kauno Rami“ vos neiššvaistė 18 taškų persvaros, bet iškovojo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)Tritaškių šou paženkintose rungtynėse „Alta transportas“ penketukas atlaikė “Pikenpokas“ ekipos spaudimą (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus“ ir pateko į šešioliktfinalį (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)