Coca-Cola vs Lemora & Minaltra (69:93)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ antroje rungtynių dalyje pripažino „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą (69:93)

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 291

2022 kovo 20 d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko įmonių lygos sezoninės rungtynės, kur susitiko šeimininkai „Coca-Cola“ ir svečiai „Lemora & Minaltra“.

Nors ir abi komandos negausiai susirinko į rungtynes, tačiau nuo pat pirmųjų minučių aikštėje vyravo intensyvus krepšinis. Svečiai sugebėjo per pirmąjį kėlinį pataikyti net 6 tolimus metimus, tačiau tai nepadėjo susikrauti didesnio pranašumo ir komandas skyrė tik vienas metimas (24:26). Antrąjame kėlinyje komandos kiek pristojo ir sunkiai rinko taškus. Visgi į kėlinio pabaigą „Lemora & Minaltra“ ekipai pavyko kiek spurtuoti ir susikrauti 8-ių taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką (36:44).

Sunkiai trečiąjį kėlinį pradėję „Coca-Cola“ ekipa leido svečiams greitai susikrauti solidų pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį pasistatė save į nepavydėtiną situaciją (50:65). Nors po šeimininkų ekipos žaidėjo A. Jančiaus tolimo metimo skirtumas buvo sumažintas iki 12 taškų, tačiau „Lemora & Minaltra“ nusprendė neprisidaryti problemų ir sugebėjo spurtuoti 4:17 kas leido susikrauti triuškinamą pranašumą ir švęsti pergalę rezultatu 69:93 (24:26, 12:18, 14:21, 19:28)

Matas Stankūnas

„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:12 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Coca-cola“ komandos pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:14 val.)Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)