SD Ranga vs Vilmista (81:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 18:03 val., peržiūros: 1589

Sekmadienį, vasario 12 dieną, J. Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „SD Rangos“ bei svečių „Vilmistos“. Tik pirmajame kėlinyje komandos žaidė gan apylygiai, o vėliau, nevengę paspausti negausiai susirinkusių varžovų, šeimininkai atitrūko ir savo pranašumą didino visų likusių rungtynių metu.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pirmoji pelnė šešis taškus be varžovų atsako. Po beveik trijų su puse minutės tylos, pagaliau prabilo ir šeimininkų ekipa. Tuomet jie per dvi su puse minutės sugebėjo surinkti 14-ą taškų bei nepraleido nei vieno taško, tokiu būdu įgydami aštuonių taškų atotrūkį. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek tvirčiau atrodė „Vilmistos“ ekipa, kuri sparčiais žingsniais mažino atsilikimą, o galiausiai rezultatą išlygino. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:16. Antrojo kėlinio pradžioje „SD Rangos“ ekipa nevengė paspausti savo varžovų, o tai jiems iš karto atsipirko su kaupu. Netrukus jie įgijo dviženklį pranašumą, kuris leido jiems jaustis kur kas saugiau. Likusio kėlinio metu „Vilmistos“ ekipa bandė pavyti savo varžovus ir tai jiems pavyko tik ketvirčio pabaigoje, kuomet jie savo atsilikimą sumažino iki keturių taškų. Tačiau skirtumas šoktelėjo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:36.

Trečiasis kėlinukas nebuvo toks rezultatyvus kaip antrasis. Kėlinuką kiek tvirčiau pradėjo šeimininkai, kurie netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei vienai ekipai nepavyko surengti žymesnio spurto, kuris būtų pakreipęs įvykius vienokia ar kitokia linkme. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 62:50. Lemiamą ketvirtį vėl kur kas geriau pradėjo „SD Rangos“ komanda. Jie neprileido savo varžovų arti, o kaip tik, patys didino savo atotrūkį. Sužaidus pusę ketvirčio, komandas skyrė jau didesnis, kaip 20-ies taškų skirtumas ir šiose rungtynėse beliko tik formulumas. „SD Ranga“ iškovojo ne itin sudėtingą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 81:62.

SD Ranga: Ugnius Drulia – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Lukas Jagminas – 15 tšk., Justas Draudvila – 9 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Vilmista: Giedrius Džiaugys – 16 tšk., Giedrius Rinkevičius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Egidijus Plenta – 13 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Kornelijus Bitė – 11 tšk.

Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Vilmista“ pasiekė nelengvą pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:11 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)