Vilmista vs Artstone (60:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 24 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“

2017 vasario 24 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 1194

Penktadienį, vasario 24 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Vilmistos“ (4-11) ir „Artstone“ (8-8) krepšininkų.

Nuo pat rungtynių pirmųjų minučių aikštelėje užvirė atkakli, taškas į tašką kova. „Artstone“ ekipai pirmuosius septynis taškus pelnė T.Šiškevičius, o po jo metimų rezultatas buvo 6:7. Tačiau tada „Vilmista“ spurtavo ir įsiveržė į priekį 12:9. Visgi, kėlinuko pabaigoje J. Jokšo tritaškis išlygino rungtynių rezultatą 12:12.

Antro kėlinuko viduryje M.Vilimas ir J.Jokšas apsikeitė tolimais šūviais, po kurių ir toliau rungtynėse laikėsi lygybė 19:19. Tada „Artstone“ pabandė rungtynėse perimti iniciatyvą į savo rankas ir po taiklių T. Šiškevičiaus ir J. Jokšo metimų svečiai pirmavo 23:27. Iki kėlinuko pabaigos „Artstone“ krepšininkams pavyko išlaikyti trapų pranašumą ir pabaigus antrąjį kėlinuką pirmauti 28:31.

Trečiajame ketvirtyje „Vilmista“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklių E. Plentos bei T. Raulušavičiaus metimų įsiveržė į priekį 42:38. Tačiau tada J.Jokšas smeigė tritaškį, taip inicijuodamas mažą „Artstone“ ekipos spurtą, po kurio svečiai vėl įsiveržė į priekį 44:46.

Iškart prasidėjus ketvirtajam kėlinukui M.Vilimas smeigė tritaškį, jo komandos draugai dar pridėjo keturis taškus ir „Vilmista“ jau pirmavo 51:46. Tačiau „Artstone“ nesiruoš pasiduoti. Septyni taškai paieliui ir svečiai jau buvo priekyje 51:53. Bet kėlinuko pabaiga priklausė šeimininkams, kurie po G. Džiaugio tritaškio įsiveržė į priekį, pataikė dar kelis metimus ir laimėjo rungtynes rezultatu 60:55 (12:12, 16:19, 16:15, 16:9).

Vilmista: Egidijus Plenta – 17 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Raulušavičius – 11 tšk. (12 atk. kam.), Kornelijus Bitė – 9 tšk.

Artstone: Justas Jokšas – 23 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Šiškevičius – 20 tšk. (16 atk. kam.), Ernestas Pocius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)