Remza & Langvila vs Vilmista (80:103)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1322

Antradienį, lapkričio 22 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Remzos & Langvilos“ ir svečių „Vilmistos“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje kova klostėsi apylygiai, tačiau po pertraukos svečiai ėmė tolti, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 80:103 (28:29, 25:27, 14:23, 13:24).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai, todėl pirmaujanti ekipa keitėsi ne vieną kartą. Įpusėjus kėlinukui „Vilmista“ kiek atitrūko, tačiau du tolimus metimus iš eilės pataikęs Ž. Zakrasas rezultatą išlygino. Antrame ketvirtyje komandos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir vėl kelis epizodus geriau sužaidę „Vilmistos“ krepšininkai įgijo kelių taškų atotrūkį. Čia pat spurtą 9:0 surengusi „Remza & Langvila“ susigrąžino iniciatyvą ir minimalią persvarą į savo rankas, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečių žaidėjai ilsėti išėjo turėdami trijų taškų pranašumą. 53:56.

Po ilgosios pertraukos „Vilmista“ iškart ėmėsi darbo ir sužaidę atkarpą 2:8 įgijo devynių taškų atotrūkį. Bėgant laikui skirtumas tarp komandų tik augo, ko pasekoje įpusėjus trečiajam kėlinukui svečiai jau buvo įgiję dviženklį atotrūkį. Vienu momentu aikštės šeimininkai dar blykstelėjo, tačiau čia pat ir vėl spurtavę svečiai gaisrą užgesino. Lemiamoje rungtynių dalyje ir toliau dominavę „Vilmistos“ krepšininkai tik didino pranašumą, ko pasekoje ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 80:103.

„Remza & Langvila“: Raimondas Baliūnas – 17 tšk. (10 atk. kam., 15 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Darius Dzimidavičius – 14 tšk., Tadas Dudzevičius – 13 tšk., Narūnas Čekaitis – 12 tšk., Žilvinas Zakrasas – 12 tšk., Linas Dzimidavičius – 10 tšk.

„Vilmista“: Egidijus Plenta – 36 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 29 tšk., Giedrius Džiaugys – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Gytis Mikėnas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Po ilgosios petraukos įsibėgėjusi „Enerstena“ įveikė „Remza & Langvila“ šešetuką (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Per anksti patikėję pergale „Best 4 You“ nusileido „Remza & Langvila“ ekipai (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)