BC „Gazuotas pienas“ vs Vilmista (87:73)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 23 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Tik rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ įrodė pranašumą prieš „Vilmista“

2016 rugsėjo 23 d., Penktadienis, 22:30 val., peržiūros: 992

Penktadienio vakarą įvyko vienintelės Kauno krepšinio lygos rungtynės „Kauno mero taurė 2016“ , kuriose jėgas surėmė BC „Gazuotas pienas“ ir svečių teisėmis atvykę „Vilmista“.

Abi komandas rungtynes pradėjo blankiai. Aikštelės šeimininkų puolimas pagrinde buvo pastatytas tritaškiais metimais, tačiau šie skriedavo pro šalį ir „Vilmista“ pavyko įgyti minimalų pranašumą ( 6:7). Vis dėlto, jaunieji BC „Gazuoto pieno“ žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 10:7). Likus žaisti apie tris minutes komandų jėgos susilygiavo ir abi ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 17:18.

Antrajame ketvirtyje toliau nei vienai ekipai neapvyko įrodyti didesnio pranašumo, tačiau vienu žingsniu priekyje buvo „Vilmista“, kuri buvo įgijusi trapų pranašumą ( 26:29). Po tolimo tritaškio metimo M.Čipas išlygino rezultatą ( 31:31), bet BC „ Gazuotas pienas“ įkrito į nedidelią duobę, kur paleido varžovus 6:0. Likus žaisti apie minutę laiko šeimininkai įgavo antrą kvėpavimą ,kur spurtavo atkarpą 6:0 ir išlygino rezultatą – 37:37.

Po ilgosios pertraukos BC „Gazuotas pienas“ toliau vargo tik penkiese žaisdami, tačiau aikštelėje demonstravo didesnį pajėgumą ir pusė kėlinuko diktavo savo sąlygas ( 48:44). Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje šeimininkų gynyba subyrėjo ir „Vilmista“ surengė 7:0 atkarpą ir prieš paskutinį kėlinuką įgijo 4 taškų pranašumą – 52:56.

Antram ketvirčiui prasidėjus Karolis Kokoška priminė apie save, kur surengė atkarpą 5:0 ir po keletos atakų smeigė dar vieną žudantį tritaškį metimą ( 62:52). Po minutės pertraukėlės „Vilmista“ pavyko atsigauti po šalto dušo ir atsakė tuo pačiu ( 62:64). Vis dėlto, sužaidus keturias minutes ketvirto kėlinuko BC „Gazuotas pienas“ įjungė aukštesnę pavarą, kur buvo pranašesni tiek puolime, tiek gynyboje prieš varžovus. Šeimininkai surengė spurtą 13:3, kur įgijo 8 taškų pranašumą ( 75:67). Rungtynių pabaigoje „Vilmista“ ekipai nepavyko pakilti į lemiamą šturmą, kur šeimininkai tik didino pranašumą ir sunkią pergalę šventė rezultatu – 87:73.

Po laimėtų rungtynių BC „Gazuoto pieno“ treneris, J.Eibukas, kalbėjo“

- Treneri, šiandien pagrinde žaidėte penkiese. Šeštas žaidėjas prisijungė tik trečio kėlinio pabaigoje.. Kas nulėmė Jūsų lemiamą spurtą rungtynių pabaigoje?

- Žaidėme visas rungtynes penkiese. Atėjo šeštas žaidėjas, tačiau atrodo nieko nepridėjo. Gal tos kelios minutės poilsio kažką ir lėmė. Plius jis turėjo naujų šviežių jėgų. Varžovai irgi tik septyniese lošė, bet , manau, gale tas šviežumas leido mums atsiplėšti.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 31 tšk. (17 atk. kam., 13 išpr. praž.), Karolis Kokoška – 21 tšk. (17 atk. kam.), Justinas Pileckas – 21 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 24 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 12 tšk., Mantas Vilimas – 10 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:24 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.)