Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Gazuotas pienas“ (99:76)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 spalio 14 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį

2016 spalio 14 d., Penktadienis, 22:19 val., peržiūros: 1040

Penktadienį, spalio 14 dieną, Sabonio krepšinio centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ ketvirtfinalio susitikimas, tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių BC „Gazuoto pieno ekipų. Jau nuo pat pirmų susitikimo minučių svečių gynyba buvo bedantė prieš varžovų tolimus metimus bei greitus išpuolius, ko pasekoje Advokatų kontora „Konsus“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 99:76 (27:17, 26:15, 19:16, 27:28).

Jau pačioje susitikimo pradžioje vangiai taškus rinkęs BC „Gazuotas pienas“ leido varžovams atitrūkti ir susikrauti dviženklę persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje du kartus iš toli pasižymėjęs M.Lukminas inicijavo spurtą 10:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų. Situaciją bandė švelninti aikštėje pasirodęs ir tritaškį smeigęs J.Pileckas, tačiau nieko nelaukę Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą ir įgijo jau 23-ijų taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios svečiai dar kiek atsigavo, tačiau ketvirtį geriau užbaigę šeimininkai susigrąžino solidžią persvarą. 53:32.

Po ilgosios pertraukos optimistiškai startavęs BC „Gazuotas pienas“ smeigė du tolimus metimus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki penkiolikos taškų, tačiau čia pat septyniais taškais be atsako atsakę aikštės šeimininkai ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Kiek vėliau svečių žaidėjai dar bandė kelis kartus kibti priešininkams į atlapus, tačiau pastarieji vis atsakydavo „sausa“ atkarpa, taip susigrąžindami solidų pranašumą. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas ir BC „Gazuotas pienas“, suprasdamas savo padėtį, rankas nuleido net neįpusėjus ketvirtam kėlinukui, ko pasekoje kelialapį į pusfinalį iškovojo Advokatų kontora „Konsus“. 99:76.

Ši pergalė Advokatų kontorai „Konsus“ atvėrė kelią į Didžiosios taurės pusfinalį, kuriame jų jau laukia grėsmingoji „Sporto manija“.

Po pergalės Andrius Šiaulys pažymėjo, jog džiaugiasi pergale bei perkoptu ketvirtfinalio barjeru.

Jomantas Eibukas, po pralaimėjimo kalbėjo: „Šiandien buvome visapusiškai silpnesni. Paleidome rungtynes dar pirmame kėlinyje. Matome, jog savo žaidime dar turime daug ką taisyti. Sveikiname varžovus“.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 22 tšk., Deividas Stankevičius – 18 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Algirdas Janonis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Jasevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Mickūnas – 12 tšk., Eimutis Mičkauskas – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Skardžius – 14 tšk., Juozas Kajokas – 12 tšk., Karolis Kokoška – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)Tik rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ įrodė pranašumą prieš „Vilmista“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 22:30 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:24 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)