BC „Boom“ vs Vilmista (71:54)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę

2016 rugsėjo 19 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1099

Pirmadienį, rugsėjo 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos Kauno mero taurės 2016 rungtynės tarp šeimininkų statusą turėjusių BC „Boom“ krepšininkų ir „Vilmistos“.

Rungtynių pradžioje BC „Boom“ po trijų tolimų metimų šovė į priekį 11:0. Po minutės pertraukėlės „Vilmista“, po taiklių E. Plentos ir Š. Petraičio metimų iš artimos distancijos priartėjo 13:8. Visgi, spurtas 5:0 kėlinuko pabaigoje leido šeimininkams pabaigti pirmąjį ketvirtį turint dviženklę persvarą 18:8.

Antrajame ketvirtyje ir toliau puikiai žaidę E.Plenta ir Š.Petraitis neleido BC „Boom“ krepšininkams toli pabėgti, o kėlinuko viduryje po taiklaus G. Džiaugio tritaškio svečiams pavyko priartėjo iki 25:19. Tačiau M. Tamošausko ir P. Mitkaus tolimi šūviai leido šeimininkams lengviau atsikvėpti ir įpusėjus susitikimui pirmauti 35:27.

Trečiajame kėlinyje pasižymėjo BC „Boom“ ekipos krepšininkas P.Mitkus, kurio trys tolimi metimai leido šeimininkams įgyti solidžią dvidešimties taškų persvarą. Įpusėjus ketvirčiui puikią greitą ataką surengė BC „Boom“, kurios smaigalyje atsidūrę P.Mitkus ir A.Kručas ataką pabaigė pastarojo žaidėjo alley-up’u. Kėlinuką pabaigė svečių ekipos žaidėjas T.Raulušavičius, gražiai suklaidinęs varžovus sulig kėlinuko pabaigą skelbiančiu švilpuku ir pataikęs sunkų metimą iš vidutinio nuotolio, po kurio rezultatas buvo 57:38.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai, daugiausia M. Tamošausko taiklių metimų dėka įgijo didžiausią rungtynių persvarą 71:43. Tačiau paskutinių keturių minučių atkarpą „Vilmista“ laimėjo 0:11. Visgi, po rungtynių pergale džiaugėsi BC „Boom“ krepšininkai, iškovoję pirmąją pergalę sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 71:54.

Po rungtynių BC „Boom“ ekipos treneris L. Gudaitis taip įvertino pirmąsias sezono rungtynes: „su gera nuotaika pradėjom, gera užbaigėm, įtikinama pergalė, buvo gražių epizodų. Aišku, susižaidimo dar trūksta, nes keletas žmonių visiškai šviežiai prisijungė. Na, pirmas įspūdis – geras“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Boom“: Paulius Mitkus – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Tamošauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Augustinas Kučinskis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 16 tšk., Mantas Vilimas – 8 tšk.

Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Tik rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ įrodė pranašumą prieš „Vilmista“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 22:30 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 20:11 val.)BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:24 val.)