BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Kauno Rami (80:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 20:09 val., peržiūros: 1019

Trečiadienį, gruodžio 4 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (5-0) ir „Kauno Rami“ (4-1) ekipų.

Rungtynes „Kauno Rami“ pradėjo spurtu 0:7. Bet į tai šeimininkų krepšininkai iškart atsakė dviem tiksliais tritaškiais. Nors svečiai iškart vėl truktelėjo į priekį 7:16, bet puikiai sužaidusi kėlinio pabaigą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 17:17.

Antrajame kėlinyje šeimininkai surengė dar vieną nedidelį spurtą, po kurio pirmavo 25:17. Po dar kelių tolimų metimų BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nutolo ir dviženkliu pranašumu, bet kėlinio pabaigoje „Kauno Rami“ priartėjo iki 37:30.

Trečiąjį kėlinuką puikiai pradėjo svečių krepšininkai, kurie po tikslių I. Galicino ir Š. Bernatavičiaus metimų priartėjo iki minimumo 42:41. Bet šeimininkai labai greitai atsigavo ir po G. Vyšniausko tolimo šūvio vėl įgijo dviženklį pranašumą 59:48, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos. Po trijų kėlinių 64:50.

Ketvirtame kėlinuke BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ sėkmingai išsaugojo susikrautą dviženklį pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 80:67 (17:17, 20:13, 27:20, 16:17).

BC Skroblų Alėja ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:13 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 15:22 val.)