SD Ranga vs Callcredit (39:49)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 21:28 val., peržiūros: 1345

Sekmandienį, kovo 5 – ąją dieną, J. Pauliaus II -ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko vietos SD „Rangos“ ir svečių „Callcredit“ komandos. Sutikimo pradžioje geriau atrodė svečiai, kurie greit susikrovė divženklį pranašumą, Antrąjame kėlinuke šeimininkų puolimas tapo bedantis, šeimininkai paleido varžovus į priekį 19 taškų skirtumu, o kaip rungtynių pabaiga parodė varžovai buvo paleisti per toli ir persvaros neišsvaitę „Callcredit“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu – 39:49 (7:21, 8:9, 18:7, 6:12)

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Callcredit“, kurie iškart trūktelėjo į priekį (2:7). Šeimininkai ir toliau nerado būdų kaip pelnyti taškus – metimai nekrito net iš dėkingų padėčių. Įpusėjus kėliniui šeimininkai jau turėjo 10 taškų deficitą. Likusį kėlinio laiką tarp ekipų labiau dominavo gynyba nei puolimas, kur kiekvienas taškas buvo aukso vertės. SD „Ranga“ tai ir nesugebėjo sumažinti deficito, o „Callcredit“ komanda išsaugojo dviženklį pranašumą – 7:21. Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos gana sunkiai rinko taškus, tačiau vistiek svečiams pavyko surengti daugiau rezultatyvių atakų ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau 19 taškų – 8:27. Šeimininkai per likusį surengė keletą rezultatyvių atakų ir kiek sumažino varžovų persvarą. Prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo 15 taškų persvarą – 15:30.

Po ilgosios pertraukos SD „Ranga“ kaip įmanydami stengėsi priartėti prie varžovų ir pastangos dave rezultatų – per keletą minučių jie spurtavo 7:0 ir sumažino deficitą iki vienženklio. Nors netrukus svečiai atstatė 13 taškų persvarą. Šeimininkai pagaliau atrado būdų kaip įveikti „Callcredit“ puolimą ir po truputį pradėjo vytis juos, tačiau svečiai nesutriko ir neišsvaitė turėto pranašumo. Po trijų kėlinių svečiai tebeturėjo jau trapią 4 taškų persvarą – 33:37. Ketvirtame kėlinyje sužaidus porą minučių po A. Rimo dvitaškio komandas skyrė jau 12 taškų, tačiau pirmuosius ketvirčio taškus tik antroje kėlinio pusėje pelnę šeimininkai dar parodė kovingumą ir vėl surengę kelias rezultatyvias atakas vėl sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus. Antroje kėlinio pusėje žaidimas tapo dar klampesnis, komandos ir vėl sunkiai rinko taškus, tačiau per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ir „Callcredit“ iškovojo pergalę rezultatu – 39:49.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

SD Ranga: Karolis Klimas – 11 tšk., Mantas Pukalskas – 10 tšk., Vilius Kudokas – 6 tšk. (7 išpr. praž.)

Callcredit: Arūnas Rimas – 19 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Jurkevičius – 11 tšk. (11 atk. kam.), Darius Šiumeta – 7 tšk. (5 išpr. praž.)

Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 22:17 val.)