GZP vs R2P Sport (95:93)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“

2022 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 461

Gegužės 12 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "GZP" priemė svečius "R2P Sport" komandą. Šios rungtynės buvo pirmos ketvirtfinalio serijos rungtynės.

Rungtynes geriau pradėjo "R2P Sport", kurie rezultatyvioje kovoje rezultatu 8:5 pirmavo sužaidus dvi minutes. Kėlinio viduryje vieno taško persvarą turėjo "GZP" (9:8). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai ir sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 1 taškas (22:23).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "R2P Sport" įgijo septynių taškų persvarą (22:29). Netrukus dar vieną tritaškį pataikė "R2P Sport", o "GZP" paprašė minutės pertraukėlės (22:32). Aštuntą minutę, po poros iš eilės sėkmingų atakų, "GZP" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (32:39). Kėlinio pabaigoje "R2P Sport" išlaikė penkių taškų persvarą (44:49).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "R2P Sport" padidino persvarą iki devynių taškų (44:53). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "GZP" pavyko priartėti prie varžovų iki penkių taškų (55:60). Antroje kėlinio pusėje greičiau, agresyviau žaidė "R2P Sport", kas padėjo svečiams padidinti persvarą iki 11 taškų (64:75).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų, o rezultatas išliko nepakitęs (64:75). Šeštą minutę "GZP" pasivijo varžovus ir vėliau kova vyko lygiai, taškas į tašką. Likus minutei dviejų taškų persvarą turėjo "R2P Sport" (91:93). Likus pusei minutės taiklus "GZP" dvitaškis su varžovo pražanga privertė "R2P Sport" paprašyti minutės pertraukėlės (94:93). Rungtynių pabaigoje "GZP" persvarą išsaugojo ir iškovojo pirmą serijos pergalę (95:93).

Algirdas Jaras

„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„VDU“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport“ šešetuką (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)I lygoje: užtikrinta VDU pergalė prieš R2P Sport (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)