Sporto garantas vs GZP (111:71)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 16 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Klaidų virtinė neleido „GZP“ ekipai pasipriešinti prieš „Sporto garantas“ krepšininkus

2022 sausio 16 d., Sekmadienis, 18:39 val., peržiūros: 519

Sausio 16 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Sporto garantas" (4-0) ir "GZP" (2-4).

Rungtynes, naudodamiesi "GZP" žaidėjų klaidomis, geriau pradėjo "Sporto garantas" ekipa, kuri po penkių iš eilės T. Ambraziejaus taškų pirmo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą, o kėlinio pabaigoje dar labiau nutolo. Po pirmo kėlinio – 28:12.

Antro kėlinio pradžią "Sporto garantas" pradėjo spurtuodamas 12:0. Ir toliau šeimininkai vieną po kitos rengė greitas atakas, T.Ambraziejus dar sumetė kelis tritaškius ir įpusėjus susitikimui 58:24.

Trečiajame kėlinuke "GZP" ekipą į priekį kiek patraukė J.Pileckas (per kėlinį pelnęs 10 taškų), kas leido svečiams šiek tiek priartėti – 78:49.

Ketvirtame kėlinyje „Sporto garantas“ pridėjo dar tolimų metimų seriją ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 111:71 (28:12, 30:12, 20:25, 33:22).

9 taškai

„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112) (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ nusileido „Sporto garantas“ (72:77) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:49 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)