Kauno technologijos universitetas vs Kauno tiltai (77:46)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:37 val., peržiūros: 1245

Gruodžio 18 dieną, Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technologijos universitetas“ prieš „Kauno tiltai“.

Pirmasis kėlinys buvo labai nerezultatyvus, nei vienai komandai vis nepavykdavo sėkmingai užbaigti atakų ir įgyti pranašumo. Visi metimai skriejo pro šalį, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:12 šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinyje vyko visiška priešiningybė palyginus su pirmuoju kėliniu. Šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo nuo varžovų įgydami 16 taškų pranašumą. „Kauno tiltai“ nerado spragų šeimininkų gynyboje ir toliau buksavo puolime. Į ilgąją pertrauką „Kauno technologijos universitetas“ išėjo turėdamas 16 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos žaidimas nesikeitė, sužaidus 25 minutes komandas skyrė jau 23 taškai. Antroje trečio kėlinio pusėje po taiklių tolimų metimų „Kauno technologiju universitetas“ įgijo 29 taškų pranašumą. Svečiai neturėjo nei menkiausios galimybės šiandien laimėti prieš taip puikiai rungtyniaujančius šeimininkus. Po trijų kėlinių rezultatu 60:29 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtajame kėlinyje buvo tik vienas klausimas – kokiu taškų skirtumu šiandien savo varžovus sutriuškins „Kaunotechnologiju universitetas“. Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje jie pasiekė rekordinę 36 taškų persvarą. Antroje ketvirto kėlinio pusėje žaidime niekas nesikeitė, šeimininkai sumažinę tempą leido šiek tiek priartėti svečiams. Galutinis rungtynių rezultatas 77:46.

Kauno technologiju universitetas: Laurynas Andriuškevičius 15 tšk. (6 atk. kam. 8 rezult. perd. 8 perimt. kam.), Antanas Kilas 14 tšk., Vytautas Pliauga 13 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Kivaras 13 tšk.,

Kauno tiltai: Mindaugas Staskevičius 14 tšk. (5 atk. kam.), Tomas Kmitas 10 tšk. (7 atk. kam.), Mindaugas Mažeika 8 tšk., Artūras Kaminskas 7 tšk. (7 atk. kam.),

Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)