Kauno technologijos universitetas vs Bitdefender ‒ Altacom (56:36)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos.

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 1338

Sekmadienį, lapkričio 13 dieną, Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno technologijos universitetas" ir svečiuose žaidę "Bitdefender – Altacom" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno technologijos universitetas", kuris po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu – (21:19). Antrame kėlinyje komandos sužaidė nerezultatyviai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (30:26). Antroje rungtynių dalyje šeimininkai pilnai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, padidino skirtumą iki dviženklio ir laimėjo rungtynes rezultatu – (56:36).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 6 iš eilės pelnytais "Bitdefender – Altacom" ekipos pelnytais taškais, vėliau sekė pirmieji 2 "Kauno technologijos universiteto" pelnyti taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (2:6). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus – (13:13). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir likus žaisti apie 2 minutes svečiai pirmavo minimaliu rezultatu – (17:18). Per likusį laiką "Kauno technologijos universitetas" vėl persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:19).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Bitdefender – Altacom" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 4 kėlinio minutes pavyko persverti rezultatą savo naudai – (21:26). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų vėl tapo lygus – (26:26). Per likusį laiką šeimininkai pelnė dar 4 taškus ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:26).

Trečią kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes sugebėjo pelnyti 8 taškus iš eilės ir pirmą kartą rungtynėse komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (38:26). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, komandas skyrė jau 13 taškų – (44:31). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:33).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Kiek geriau kėlinį vėl pradėjo "Kauno technologijos universitetas", kuris toliau didino atsilikimą tarp komandų. Šeimininkai pelnė vos 9 taškus, o svečiams leido pelnyti tik 3. Rungtynės baigėsi rezultatu – (56:36).

Po pralaimėtų rungtynių "Bitdefender – Altacom" ekipos treneris kalbėjo: "Klaidų labai daug darėme. Puolimas nesigavo, žaidėme po vieną, tiesiog per daug klaidų."

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 14 tšk., Andrius Vitkauskas – 10 tšk., Vidmantas Varnelis – 9 tšk.

Bitdefender ‒ Altacom: Mindaugas Mikalauskas – 14 tšk., Žygimantas Gaidžiūnas – 8 tšk., Dominykas Vilkius – 3 tšk.

„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Callcredit“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link ‒ įveikta „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)