Hidraulinės sistemos vs Marex Boats (97:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 03 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę

2023 sausio 03 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 351

Sausio 3 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Hidraulinės sistemos" (šeimininkai) ir "Marex Boats" (svečiai). Šį vakarą intrigos nebuvo, "Hidraulinės sistemos" puikiai startavo, pasiekė solidų pranašumą dar pirmoje rungtynių dalyje ir įtikinamai laimėjo rungtynes, rezultatu 97:68 (21:10, 24:17, 27:16, 25:25).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, bet "Hidraulinės sistemos" po atliktų keitimų spurtavo ir ėmė tolti. Skirtumas dar pirmojo ketvirčio metu tapo dviženklis, bet nesustojo augęs ir vėliau. Svečiai nesugebėjo nei patus užpulti, nei apginti savojo krepšio, tad po dviejų kėlinukų "Hidraulinės sistemos" buvo priekyje net 45:27.

Antroje rungtynių dalyje "Hidraulinės sistemos" dar labiau nutolo, skirtumas perkopė 30 taškų ribą. Tuomet jau atėjo laikas atsipalaidavimui, "Marex Boats" pagaliau pajuto daugiau laisvės puolant, o paskutinis kėlinukas jau buvo sužaistas lygiai. Tačiau bendras rungtynių rezultatas skelbė labai lengvą šeimininkų pergalę 97:68.

15 taškų

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)