SK „Mattas“ vs Alta transportas (76:100)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 26 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus

2022 sausio 26 d., Trečiadienis, 21:05 val., peržiūros: 487

Trečiadienį, sausio 26 – ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje , įvyko II lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai SK „Mattas“ ir svečiai Alta transportas“.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo greitu ir dvitaškiais paremtu žaidimu. Tą kiek geriau sekėsi daryti aikštelės šeimininkams, kurie įgijo 7 taškų pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 27:21. Antroje rungtynių dalyje šeimininkai užtikrintai žaisdami puolime ilgai neleido varžovams priartėti, ir buvo įsiveržė į priekį 10 taškų, bet antroje ketvirčio pusėje svečių ekipa sužaidė gerą atkarpą ir po kelių taiklių metimų priartėjo prie priešininkų – 49:47

​Antroji rungtynių dalis žadėjo didelę intrigą. Jos trečiajame kėlinyje tikrai netrūko. Komandos žaidė taškas į tašką, taip net tris kartus išlygindamos rungtynių rezultatą. Paskutines 3 kėlinio minutes Alta transportas​ krepšininkams pavyko šiek tiek padidinti persvarą. Kėlinys pasibaigė rezultatu66:72. Ketvirtą kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo svečiai (68:78). Visgi priartėti labiau varžovams svečių ekipa neleido, o įpusėjus septintai minutei komandas skyrė 16 taškų (76:92). Po minutės pertraukėlės SK „Mattas“ bandė sumažinti atsilikimą, tačiau jiems sunkiai sekėsi. Visgi Alta transportas užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir įveikė varžovus rezultatu 76:100.

Karolis Vytautas Tarvydas

„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė SK „Mattas“ ir apgynė čempionų titulą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 22:04 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)