SK „Mattas“ vs DK-Team (110:59)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Dviem galingais V. Zilinkaus dėjimais pažymėtose rungtynėse lengva SK „Mattas“ pergalė prieš „DK-Team“

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 362

Trečiadienį, lapkričio 10 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – SK „Mattas“ (1-0) bei „DK-Team“ (0-1).

Rungtynes SK „Mattas“ pradėjo spurtuodami 10:0. Visgi, tada „DK-Team“ pradėjo taikliai mėtyti tritaškius (R.Belopetravičius per kėlinį pataikė tris) ir svečiai priartėjo. Po pirmo kėlinio 22:19.

Antrajame kėlinyje ir toliau R.Belopetravičius svaidė tolimus metimus ir dar po trijų jo tritaškių rezultatas tapo lygus 33:33. Visgi, kėlinį SK „Mattas“ pabaigė spurtu 15:0 ir po galingo V. Zilinkaus dėjimo kėlinio pabaigoje pirmavo 48:33.

Trečiajame kėlinyje užsidarė svečių komandos tritaškiai, kuo pasinaudojęs SK „Mattas“ dar labiau nutolo. Pasibaigus trečiajam kėliniui, kurį vėl papuošė V. Zilinkaus dėjimas, 79:46.

Ketvirtame kėlinyje aikštėje vaizdas nesikeitė, šeimininkai tik didino savo pranašumą ir pasiekė nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 110:59 (22:19, 26:14, 31:13, 31:13).

8 taškai

Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:21 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „SK „Mattas“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.) SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)