Pusė velnio vs Gemavila (64:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 09 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus

2021 gruodžio 09 d., Ketvirtadienis, 23:34 val., peržiūros: 393

Gruodžio 9 d., Kauno TPMC sporto salėje, įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Pusė velnio“ ir svečiai – „Gemavila“.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Gemavila“, bet į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais metimais (4:2). Vėliau 12 taškus be atsako pelnė svečių komanda (0:12). Septintą minutę „Pusė velnio“ prisivijo varžovus ir ketvirčio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „Gemavila“ pranašumas padidėjo iki 5 taškų – 12:17. Antro ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė taškas į tašką. Vėliau 4 taškus be atsako pelnė šeimininkai ir netrukus svečių ekipos persvara pradėjo mažėti. Antrą minutę skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (23:28). Paskutinę ketvirčio minutę abi komandos vėl sužaidė apylygiai. Ketvirčio pabaigoje „Gemavila“ persvarą išsaugojo – 26:31.

Pirmas dvi ketvirčio minutes be klaidų gynėsi „Gemavila“, o patys pelnė 4 taškus (32:35). Penktą minutę skirtumas sumažėjo iki vieno taško (34:35). Netrukus 4 taškus pataikė šeimininkai ir vėl padidino savo persvarą bei neleido varžovas sumažinti savo atsilikimo. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 3 taškai – 46:49. Ketvirto ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (48:51). Vėliau 3 iš eilės tritaškius pataikė „Pusė velnio“ (59:53 ir pagaliau įsiveržė į priekį.. Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 2 taškai – 62:60. Ketvirčio pabaigoje „Pusė velnio“ varžovams neleido atkūrti intrigos ir šeimininkų komanda iškovojo pergalę rezultatu – 64:60.

Ričardas Versockas

Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:00 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)Nerezultatyviose, bet atkakliose rungtynėse ‒ „Pusė velnio“ ekipos pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)16 taškų spurtą rungtynių pabaigoje atlaikę BC „Game On“ nugalėjo „Gemavila“ (75:70) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)