Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Kauno TPMC (76:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno TPMC“ išlygino serijos rezultatą prieš Kauno autobusus & SK „Vertigo“

2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 21:23 val., peržiūros: 597

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ir „Kauno TPMC“.

Rungtynės prasidėjo fantastišku svečių pataikymu iš vidutinės distancijos ( 0:8), o Kauno autobusai & SK „Vertigo“ toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą. Per likusį laiką A.Pelšs tempę „Kauno TPMC“ ant pečių ir komandas skyrė rekordinis pranašumas – 13 taškų ( 12:25). Antrame ketvirtyje M.Valaitis smeigė tris tritaškius metimus, dar pridėjo dvitaškių metimų ir pranašumas išaugo iki dvidešimt taškų. Vis dėlto, Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekips surengė mini spurtą ir A.Žadeikis greitai sureagavo minutės pertraukėle ( 29:44). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir skirtumas ištirpo iki 10 taškų – 34:44.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta kova ir įpusėjus kėlinukui Kauno autobusai & SK „Vertigo“ surengė greitų atakų spurtą, kur skirtumas ištirpo iki 4 taškų ( 50:54). Po minutės pertraukėlės „Kauno TPMC“ atsakė įspūdingu spurtu, kur nuo 4 taškų pranašumas išaugo iki septyniolikos ( 52:69). Lemiamame kėlinyje „Kauno TPMC“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir išlygino serijos rezultatą, rezultatu – 76:88 (12:25, 22:19, 18:25, 24:19)

Po permainingos kovos pergalę pasiekė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 23:08 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ A lygos pirmenybes užbaigė pergale mažajame finale (2019 gegužės 07 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno TPMC“ dar kartą sutrypė „MRU VSA“ ir žengia į A lygos pusfinalį (72:45) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno TPMC“ po audringos kovos įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„MRU VSA“ nepavyko pasipriešinti „Kauno TPMC“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:59 val.)