Kauno TPMC vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (74:80)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 26 d., Penktadienis, 21:08 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė Kauno autobusai & SK „Vertigo“

2019 balandžio 26 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 623

Balandžio 26 dieną, 21:08 val., Kauno technikos profesinio mokymo centre (didžioji salė), susitiko „A“ lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų pusfinalio rungtynių. Nors rungtynių pradžioje geriau sekėsi šeimininkams, kurie spėjo pasidžiaugti dviženkliu pranašumu, tačiau Kauno autobusai & SK „Vertigo“ atsitiesė, o ketvirtame kėlinuke ir patys nutolo per 10 taškų persvarą ir išsaugojo pergalę savo rankose 74:80 (21:15, 16:26, 16:14, 21:25).

Rungtynių starte „Kauno TPMC“ puikiai pataikė tolimus metimus, žaidė greitai ir staigiu spurtu susikūrė dviženklį pranašumą. Vis tik svečiai pagaliau prisitaikė ir pralaužė ledus puldami, o skirtumas tirpo. Galiausiai rezultatas tapo lygus ir viskas prasidėjo iš naujo. Iki pat ilgosios pertraukos ekipos žaidė taškas į tašką ir tik nežymiu pranašumu pirmavo Kauno autobusai & SK „Vertigo“ 37:41.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas buvo kiek banguotas, iš pradžių lyg ir bandė iniciatyvą perimti šeimininkai, tačiau Kauno autobusai & SK „Vertigo“ buvo kantrūs ir rengė labiau paruoštas atakas, o po netaiklių komandos metimų puikiai dėl kamuolių kovojo K.Pupinis. Svečių pranašumas išaugo ketvirtojo kėlinuko metu ir likus žaisti keletą minučių pasiekė 10 taškų ribą. „Kauno TPMC“ žaidėjams neliko kito pasirinkimo, jie spaudė varžovus visoje aikštėje ir tai davė puikų rezultatą, skirtumas sparčiai tirpo ir rungtynių likimas galėjo būti visai kitoks, tačiau „Kauno TPMC“ žaidėjams tiesiog nebeužteko laiko dar labiau priartėti, o trapų pranašumą išsaugoję Kauno autobusai & SK „Vertigo“ laimėjo pirmąsias pusfinalio rungtynes rezultatu 74:80.

„Kauno TPMC“ išlygino serijos rezultatą prieš Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:23 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ A lygos pirmenybes užbaigė pergale mažajame finale (2019 gegužės 07 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno TPMC“ po audringos kovos įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„MRU VSA“ nepavyko pasipriešinti „Kauno TPMC“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ dar kartą sutrypė „MRU VSA“ ir žengia į A lygos pusfinalį (72:45) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)