MRU VSA vs Kauno TPMC (45:72)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kauno TPMC“ dar kartą sutrypė „MRU VSA“ ir žengia į A lygos pusfinalį (72:45)

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 442

Balandžio 2d., Antradienį, 20:15val., Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių, antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „Kauno TPMC“.

Rungtynes stipriai pradėjo svečiai išsiverždami 8:0, o po kelių minučių padidino pranšumą iki dviženklio (2:12). Likusią kėlinio dalį „MRU VSA“ ir toliau strigo puolime, o užtikrintai žaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai susikrovė 14 taškų pranašumą – 6:20. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai padidino persvarą iki 18 taškų, , o įpusėjus ketvirčiui „Kauno TPMC“ jau turėjo 21 taško pranašumą (9:30). Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje šeimininkai dar atsakė su pora tolimų metimų, tačiau po antrojo ketvirčio ekipas skyrė 15 taškų – 17:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje kėlinyje vėl dominavo svečiai, o V. Sutkaus 10 taškų atkarpa padidino „Kauno TPMC“ pranašumą iki 23 taškų. Po trečiojo ketvirčio – 25:50. Ketvirtąjame kėlinyje liko tik formalumai, nors „MRU VSA“ ekipos puolimas atsigavo, svečiai neatsipalaidavo ir išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose – 45:72 (6:20, 11:12, 8:18, 20:22).

„Kauno TPMC“ po audringos kovos įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ išlygino serijos rezultatą prieš Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:23 val.)„MRU VSA“ nepavyko pasipriešinti „Kauno TPMC“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:59 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 23:08 val.)