Callcredit vs Restauratoriai & Hausa (63:69)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Callcredit neatsilaikė, tad į finalą keliauja Restauratoriai & Hausa

2017 balandžio 21 d., Penktadienis, 00:34 val., peržiūros: 972

Ketvirtadienio vakarą Kauno energijos sporto salėje Įmonių lygos pusfinalyje Callcredit namuose priėmė Restauratoriai & Hausa komandą. Vien todėl kokia šių rungtynių svarba jau galima buvo tikėtis įnirtingos kovos tiek iš vienų, tiek iš kitų. Ir ištiesų nuo pat susitikimo pradžios užvirė kieta kova. Kaip ir dera lyderiui šeimininkus į priekį tempė A.Rimas, svečių gretose puolime sublizgėjo A.Juozapaitis bei J.Goštautas. Ketvirčiui einant į pabaigą prasidėjo baudos metimų konkursas. Tiek viena tiek kita komanda nuolat neleistinai pažeidinėjo taisykles taip tikrindami nervų tvirtumą prie baudų metimų linijos. Čia geriausiai sekėsi svečių žaidėjui P.Mickūnas, kurio 8 taiklūs metimai iš tiek pat galimų po pirmo ketvirčio sukrovė svečiams 4 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje toliau vyko nervų karas, o intriga tik didėjo. Komandos vis dažniau klydo, o netaiklių metimų ypač nuo baudų linijos daugėjo. Pasibaigus 20-ies minučių kovai rezultatas buvo lygus 36:36 tad visa kova dar laukė.

Trečiajame ketvirtyje viskas toliau vyko kaip ant svarstyklių, pirmavo tai viena, tai kita komanda kol kėlinio viduryje taiklus P.Mickūnas tritaškis išvedė 3 taškais į priekį svečius. Vis tik tai truko neilgai, komandinėmis pastangomis šeimininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai po M.Lavrentjevas tolimo šūvio, bet kaip nebūtų keista kėlinys vėlgi baigėsi tarp komandų vyraujant pusiausvyrai 51:51. Paskutiniajame ketvirtyje lygi kova vyko iki 6-osios kėlinio minutės kuomet po netaiklių metimų ir nedidelio chaoso aikštėje du tolimus šūvius paleido Restauratoriai & Hausa komandos žaidėjas J.Snudaitis. Vėliau Callcredit nors ir bandė kovoti iki pat galo, tačiau sėkmė ir neišnaudotos progos lėmė beprotiškai sunkią, tačiau pelnytą Restauratoriai & Hausa pergalę rezultatu 69:63.

Povilo Mickūno tritaškis atnešė pergalę „Restauratoriams & Hausa“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:33 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)