SD Ranga vs Restauratoriai & Hausa (59:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 1426

Sekmadienį Jono Pauliaus II gimnazijoje įvyko Įmonių lygos“Baltik Sport“pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „SD Ranga“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Restauratoriai & Hausa“.

Rungtynės prasidėjo svečių tolimų metimų artilerija ( 6:15). Šeimininkams sunkiai sekėsi susitvarkyti gynyboje prieš varžovus, o „Restauratoriai & Hausa“ toliau didino pranašumą ( 10:21). Mantas Pukalskas ėmėsi iniciatyvos, kur pats ant pečių tempė komandą į priekį ( pelnė 9 taškų paeiliui) ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus P.Mickūno tritaškis atstatė pranašumą turėtą – 21:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Restauratoriai & Hausa“ sausa atkarpa, tačiau „SD Ranga“ greitai atsakė į varžovų spurtą ( 28:32). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sukrapštyti tik keturis taškus, o svečiai susikrovė dviženklį pranašumą – 32:45.

Po ilgosios pertraukos „SD Ranga“ vėl surengė sėkmingą atkarpą, tačiau niekaip nesugebėjo sustabdyti P.Mickūno ir M.Beržansko, kurie trečiame kėlinyje tik abu rinko taškus ir komandas toliau skyrė dviženklis skirtumas – 42:58.

Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir kilo į lemiamą šturmą, kur po keletos sėkmingų atkarpų skirtumas sumažėjo iki 10 taškų ( 54:64). Vis dėlto, „SD Ranga“ ekipai nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose ir „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 59:74.

SD Ranga: Mantas Pukalskas – 17 tšk., Kristupas Kyžas – 10 tšk., Vilius Kudokas – 8 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 22 tšk., Povilas Mickūnas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Beržanskas – 16 tšk. (8 išpr. praž.), Vygintas Kalesnikas – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)