Kauno tiltai vs Callcredit (63:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1481

Pirmadienį, balandžio 10 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos, Didžiosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Callcredit“. Iki šių rungtynių komandos buvo pasidalinusios po pergalę, tad viskas sprendėsi šios dienos rungtynėse. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviženklį pranašumą ir likusių rungtynių metu diktavo savas sąlygas, neleido savo varžovams nei karto įsiveržti į priekį bei iškovojo sunkią, bet saldžią pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri be didesnio vargo rinko taškus ir laimėjo atkarpą 9:0. Sužaidus keturias minutes, pirmuosius taškus pelnė ir aikštelės šeimininkai. Vėliau „Callcredit“ ekipai pavyko įgyti jau ir dviženklį pranašumą, bet kėlinio pabaigoje kiek tvirčiau sužaidė „Kauno tiltai“ ir braukė savo atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:18. Antrajame kėlinyje „Callcredit“ ekipa ir toliau nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, o „Kauno tiltai“ tuo tarpu išlipo iš tos duobės ir taip pat pradėjo regzti sėkmingas atakas vis dažniau. Komandos viso kėlinio metu žaidė gan apylygiai ir šio kėlinio metu nebuvo jokios ryškios atkarpos, kuri būtų pagelbėjusi vienai ar kitai komandai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:37.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet svečių ekipa per dvi minutes nepelnė nė taško, o tuo kaip tik pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir priartėjo iki keturių taškų. Vėliau skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, bet „Callcredit“ tuomet atsakė dviem taikliais tritaškiais paeiliui, kurie leido jiems vėl šiek tiek lengviau atsikvėpti. Kėlinio pabaigoje šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako, kurie leido jiems sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 48:52. Lemiamą ketvirtį kiek tvirčiau pradėjo svečių ekipa, kuri padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir likus žaisti dvejoms su puse minutės, komandas teskyrė vos keturi taškai. Tačiau tai buvo jau viskas iš „Kauno tiltų“ pusės. Jie per likusį rungtynių laiką nepelnė nė taško, o „Callcredit“ ekipa taikliais baudų metimais užsitikrino kelialapį į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 63:71.

T.Konovalovas („Callcredit“):
„Labai geros emocijos, nes tikrai stiprus priešininkas. Susirinkome visi ir pagaliau jaučiasi ta komandinė dvasia. Parodėme gana neblogą žaidimą, manau. Ačiū teisėjams už gerą kovą šiandien“.

Kauno tiltai: Edvinas Gramauskas – 23 tšk. (10 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 10 tšk., Artūras Kaminskas – 8 tšk.

Callcredit: Vytautas Jurkevičius – 20 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Valdas Šluta – 17 tšk., Darius Šiumeta – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Arūnas Rimas – 10 tšk.

Pusfinalyje „Callcredit“ ekipa susigrums su „Restauratoriai & Hausa“ ekipa.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2017 balandžio 09 d., 02:04 val.

Teisybes ieskotojui citata is nuostatu.

4.3. Komanda, namų rungtynes žaidžianti FIBA standartus atitinkančioje salėje (aikštės išmatavimai, švieslentė), turi pranašumą prieš tokios salės neturinčią komandą ir gali reikalauti abi rungtynes žaisti namuose;

Atukas2017 balandžio 07 d., 13:50 val.
Kodėl Saboninei? Kur dingo salės pranašumas? CallCredit taip išsigando, kad sulindo kažkam kur saulė nešviečia prašydami pakeisti salę. Tikrai nenustebčiau jei dar ir pateikė teisėjų sąrašą kurie jiems atrodo labiau "tinkami" teisėjauti šioms rungtynėms.
Labiausiai gaila, kad lyga pati nesilaiko savo pačių nuostatų, tikrai gaila.
„Kauno tiltai“ po įtemptos dvikovos įveikė savo varžovus minimaliu skirtumu (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 00:21 val.)„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Callcredit“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link ‒ įveikta „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)