Promatecha vs Rimo & Patikima linija (102:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 15 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rezultatyvus „Promatecha“ žaidimas ‒ saldi sekmadienį pelyta pergalė

2023 sausio 15 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 326

Sausio 15 dieną, Sekmadienį, Kauno Technikos kolegijos salėje, susitiko salės šeimininkai Promatecha bei salės svečių komanda Rimo & Patikima linija.

Pirmojo kėlinio metu, abi komandos žaidė apylygiai. Nors Rimo & Patikima linija šio kėlinio metu pataikė daugiau taiklių tritaškių, Promatecha žaidėjo Nr. 6 R. Sadausko 6 taiklūs dvitaškiai leido gan stabiliai savo komandai išsivežti į priekį ir kėlinį užbaigti rezultatu 25:17

Antrojo kėlinio metu rezultatyviai žaidė abi komandos. Visgi, šiame kėlinyje taikliais tritaškiais pasižymėjęs Promatecha žaidėjas Nr. 30 T.Rimavičius dar labiau padidino atotrūkį nuo salės svečių komandos. Rezultatu 51:37 užbaigė pirmąją rungtynių pusę.

Po ilgosios pertraukos gan neblogai pailsėjęs Promatecha žaidėjas Nr. 1 A.Ivanauskas taikliai be gailesčio sumetė net 5 taiklius tritaškius, kurie nepaliko jokios vilties Rimo & Patikima linija komandai pasivyti salės šeimininkų. Panaši tendencija išliko iki rungtynių pabaigos. Nors Rimo & Patikima linija žaidėjai stengėsi sušvelninti rezultatą, to nepakako ir rezultatu 102:63 (25:17, 26:20, 29:15, 22:11) Promatecha šiandieną šventė pergalę.

Taip pat galime pasidžiaugti ir asmeniniais žaidėjų rezultatais. Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 1 A.Ivanauskas, kuris savo atstovaujamai Promatecha komandai pelnė 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus, taip pelnydamas dvigubą dublį. Taip pat dvigubą dublį pelnė ir jo komandos draugas Nr. 6 R.Sadauskas, kuris pelnė 24 taškus bei atkovojo 13 kamuolių.

Po 13 taškų Rimo & Patikima linija komandai pelnė žaidėjas Nr. 4 M.Rudžionis bei Nr. 16 J.Bagurskas, kuris taip pat dar ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lengva „Promotecha“ pergalė (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Promatecha“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekė pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:32 val.)4:28 trečią kėlinį pralaimėjusi „Promatecha“ pripažino „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Freda“ iškovojo lengvą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Rhino“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.) „TransUnion“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)