KK „Žaibas“ vs Klausučių alaus darykla (77:96)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“

2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 527

Vasario 16 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK "Žaibas" priemė svečius "Klausučių alaus daryklą". "Žaibas" buvo laimėjęs kartą ir dešimt kartų buvo pralaimėjęs. "Klausučių alaus darykla" buvo laimėję penkis kartus ir septynis pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Klausučių alaus darykla", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:5. Vėliau komandos žaidė lygiai, o įpusėjus kėliniui minutės pertraukėlės paprašė "Žaibas" (10:14). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (23:29).

Antro kėlinio pradžioje "Žaibas" pasivijo varžovus, sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (31:31). Kėlinio viduryje persvarą buvo susigrąžinę "Klausučių alaus darykla" (37:39). Septintą minutę "Žaibas" paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu "Klausučių alaus darykla" padidino persvarą iki šešių taškų (39:45). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 11 taškų (43:54).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienuolika taškų (45:56). Septintą minutę komandas skyrė tik du taškai (61:63), o "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos "Klausučių alaus darykla" sužaidė gerą atkarpą ir nutolo (63:76). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 15 taškų (64:79).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris minutes minutės pertraukėlės paprašė "Žaibas" (66:81). Netrukus "Klausučių alaus darykla" dar labiau padidino persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 77:96.

Artūras Kaminskas

Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Autobrolius ‒ Arko“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Klausučių alaus darykla“ įveikti „BC „Game On“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)