Gatvės vaikai vs KK „Žaibas“ (68:45)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“

2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 21:18 val., peržiūros: 390

Vasario 10 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gatvės vaikai" priemė svečius KK "Žaibas" komandą. "Gatvės vaikai" buvo laimėję tris kartus ir septtynis kartus buvo pralaimėję. "Žaibas" sąskaitoje buvo viena pergalė ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau geriau sekėsi "Gatvės vaikams", kurie prasidėjus antrai kėlinio pirmavo rezultatu 12:4. "Žaibas" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "Gatvės vaikai", daugiausia geros gynybos dėka skirtumą padidino iki aštuonių taškų (16:8).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. "Gatvės vaikų" pranašumas padidėjo iki 11 taškų (21:10). Įpusėjus kėliniui "Žaibas" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "Žaibas" žaidė geriau, buvo sumažinę persvarą iki septynių taškų, bet kėlinio pabaigoje persvara padidėjo iki devynių taškų (29:20).

Sužaidus pirmas dvi minutes "Žaibas" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (29:25). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Gatvės vaikai" sužaidė geresnę atkarpą, padidino persvarą iki 10 taškų (38:28), o "Žaibas" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės tritaškį pataikė "Žaibas" (38:31). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Gatvės vaikai", kurie padidino persvarą iki 16 taškų (50:34).

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas išaugo iki 20 taškų (54:34). Vėliau "Gatvės vaikai" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 68:45.

8 taškai

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Rungtynėse taškas į tašką „Kauno Rami“ įveikė KK „Žaibas“ (87:80) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:47 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)Vos 34 taškus surinkę „Gatvės vaikai“ neturėjo jokių galimybių prieš „Pikenpoką“ (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)