MB „TR Project“ vs KrepsinioFanai.lt (71:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė

2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 390

Sausio 11 dieną, Trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės tarp salės šeimininkų MB "TR Project" bei salės svečių komandos KrepsinioFanai.lt

Pirmojo kėlinio metu taiklūs MB "TR Project" komandos tritaškiai leido komandai išsiveržti į priekį. KrepsinioFanai.lt komandai kiek sunkiau sekėsi įsivažiuoti į rungtynių tempą, nes pirmuosius taškus pelnė tik praėjus trims kėlinio minutėms. Nors svečių komanda stengėsi pasivyti salės šeimininkus kėlinį užbaigė rezultatu 21:15

Antrojo kėlinio metu rezultatyvus MB "TR Project" komandos žaidėjo Nr. 19 D. Grušausko žaidimas leido komandai dar labiau atsiplėšti nuo KrepsinioFanai.lt komandos ir jau įpusėjus kėliniui komandas skyrė 11 taškų. Panaši tendencija išliko iki pat ilgosios pertraukos ir šį kėlinį salės šeimininkai užbaigė rezultatu 40:28

Po ilgosios pertraukos žaidimo vaizdas išliko toks pats. Stabiliai žaidžiantys MB "TR Project" komandos žaidėjai neleido KrepsinioFanai.lt žaidėjams prie jų priartėti. Rungtynių tempas buvo gan greitas. Žaidėjai, atrodė, nepavargo iki paskutinių žaidimo minučių ir atidavė visas savo jėgas. MB "TR Project" komandai pelnyti pergalės nesutrukdė net ir kelis kartus salėje staiga dingusi šviesa ir rezultatu 71:49 (21:15, 19:13, 18:12, 13:9) šventė laimėjimą.

Nors KrepsinioFanai.lt komandai ir nepavyko pelnyti pergalės, bet galime pasidžiaugti asmeniniais žaidėjų rezultatais. Daugiausia komandos taškų pelnė Nr. 2 D.Tamulaitis, surinkęs 11 taškų. Taip pat ne ką mažiau taškų surinko ir žaidėjai Nr. 20 K.Azaravičius bei Nr. 8 P.Kuliešius. Abu šie žaidėjai surinko po 10 taškų bei išprovokavo po 5 pražangas.

Rezultatyviausias MB "TR Project" žaidėjas Nr. 13 M.Šereika, kuris pelnė 17 komandos taškų. Žaidėjas Nr. 33 M.Milmontas pelnė dvigubą dublį, surinkęs 16 komandos taškų bei išprovokavo 10 pražangų. Taip pat dvigubą dublį pelnė ir komandos kapitonas Nr. 19 D.Grušauskas, kuris surinko 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas.

2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)MB „TR Project“ pasiekė pergalę, bet tolyn keliaus „Gemavila“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:02 val.)Nesunkią pergalę įsirašė MB „TR Project“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 20:41 val.)MB „TR Project“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:18 val.)