MB „TR Project“ vs Sparta (47:91)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė

2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 283

Sekmadienį, kovo 5 dieną, Kauno kolegijos mažoje sporto salėje įvyko 2 etapo 2 lygos E pogrupio varžybos tarp MB „TR Project“ ir "Sparta".

Pirmas rungtynių kėlinys buvo labai klampus ir komandoms sunkiai sekėsi įsibegėti. Tačiau į antrąją kėlinio pusę abi komandos pradėjo sparčiau rinkt taškus ir priekyje buvo "Sparta" rezultatu 16:9. Antrame kėlinyje galingai ir toliau nuo savo varžovų tolo "Sparta" ir MB „TR Project“ reikėjo minutės pertraukėlės. Deja, ji nepadėjo ir "Sparta" žaisdami lyg ant sparnų toliau bėgo į priekį vedami T. Šoriaus, spėjusio įmesti 19 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 42:22. Antroje pusėje vaizdas nesikeitė ir "Sparta" rodė žiūrovams labai gražų krepšinį bei dominavo aikštelėje. Visi žaidėjai spėjo pažaisti aikštelėje ir antroji rungtynių pusė tapo labiau tik formalumas. G.Prabulis ir T.Šorius dviese kartu pelnė daugiau taškų nei visa varžovų komanda, o rungtynės baigėsi rezultatu:47:91 (9:16, 13:26, 15:27, 10:22).

10 atk. kam.

2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)2 lygoje ‒ į aštuntfinalį žengia „GZP ‒ 2“ krepšininkai. (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:27 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)Įspūdingo grožio rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė po pratesimo. (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:03 val.)Pirmoji Arko pergalė (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 13:20 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)