Sparta vs BC „Game On“ (82:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 20 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“

2022 gruodžio 20 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 271

Gruodžio 20 dieną Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai priemė svečius "Game On" komandą. "Sparta" buvo laimėję vieną kartą ir keturis pralaimėję. "Game On" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir trys pralaimėjimai.

Pirmas dvi rungtynių minutes geriau žaidė "Game On", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:6. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (4:13). Kėlinio antroje pusėje "Sparta" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (18:20).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Sparta" gynėsi be klaidų ir patys pelnė penkis taškus (23:20). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė trys taškai (30:27). Likus trims minutėms rezultatas pakitęs nebuvo, o "Game On" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Sparta" žaidė geriau ir padidino persvarą iki septynių taškų (31:38).

Trečią kėlinį daug geriau už varžovus pradėjo "Sparta", kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (46:31). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Sparta" padidino persvarą iki 21 taško, o "Game On" paprašė minutės pertraukėlės (34:55). Kėlinio antroje pusėje "Saprta" išlaikė solidžią persvarą (41:63).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (65:44). Kėlinio pirmos pusės pabaigoje "Sparta" pirmavo 29 taškais (73:44). Rungtynės baigėsi rezultatu 82:54.

9 išpr. praž.

„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Robotukų Armija“ iškovojo pergalę prieš BC „Game On“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:25 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)Po fantastiško trilerio BC „Game On“ palaužė GZP-2 (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 23:18 val.)Trileryje iki paskutinių sekundžių BC „Game on“ pergalė (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 10:51 val.)„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:13 val.)