GZP vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (65:84)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84)

2021 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 648

Lapkričio 15 dieną, VDU progimnazijos sporto salėje įvyko B lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – “GZP” ir svečių – Kazlų Rūdos "Ataka".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau atkaklia kova taškas į tašką, abi ekipos agresyviai kovojo gynyboje, visgi, pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau užbaigė "GZP" - 10:9. Antrojo kėlinio pradžioje vyko permaininga kova, tiek viena tiek kita komanda keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu, tačiau kėlinio pabaigoje abi ekipos kėlinį užbaigė taikiai – 29:29.

Po ilgosios pertraukos abiejų ekipų puolimas įgavo pagreitį, tiek svečiai tiek šeimininkai prapliupo tolimais metimais, abi ekipos per trečiajį ketvirtį įmetė net po 27 taškus – 56:56. Visgi, ketvirtajame kėlinyje rungtynių kontrolę peremė Kazlų Rūdos "Ataka", kurie rungtynių pabaigoje pelnė net 28 taškus, kai tuo tarpu "GZP" krepšininkams pavyko surinkti vos 9. Galutinis rungtynių rezultatas – 65:84 (10:9, 19:20, 27:27, 9:28).

Mantas Brazauskas

Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Naktinio krepšinio dvikovoje „LSU“ nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 00:36 val.)Kazlų Rūdos „Ataką“ įveikę VDU iškovojo I lygos „Mažosios“ taurės bronzą (2022 birželio 02 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)Vienu metu net 25 taškų prnašumą turėję Kazlų Rūdos „Ataka“ išsaugojo prnašumą iki rungtynių pabaigos (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)