Lietuvos geležinkeliai vs Best 4 You (64:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 17:59 val., peržiūros: 997

Ketvirtadienį, kovo 2 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos, mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Lietuvos geležinkelių“ bei svečių „Best 4 You“. Rungtynių pradžioje kur kas geriau sekėsi svečių ekipai, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai perimė iniciatyvą į savo rankas ir nedideliu taškų skirtumu pirmavo. Rungtynių pabaigoje komandos ir toliau žaidė apylygiai, tačiau lemiamu momentu brandžiau sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Tuo pačiu keitėsi ir pirmaujanti komanda kelis kartus. Sužaidus beveik pusę ketvirčio, komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau tuomet sekė beveik dviejų minučių tyla, per kurią komandos nesugebėjo pelnyti taškų. Nutraukti tylą kur kas geriau sekėsi svečių ekipai, kadangi jie kėlinuką užbaigė 10:3 spurtu ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo šešių taškų atotrūkį – 11:17. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“. Jie per gan trumpą laiko tarpą sugebėjo pelnyti 13-ą taškų, o varžovams viso labo leido įmesti tik tris taškus ir tuomet patys įgijo keturių taškų persvarą. Greitu metu „Best 4 You“ ekipa išlygino rezultatą ir komandos žaidė apylygiai, o trapų pranašumą po pirmosios rungtynių pusės turėjo svečių ekipa. Rezultatas po pirmųjų dviejų ketvirčių buvo 31:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje vėl kur kas geriau sekėsi šeimininkams. Jie visiškai uždarė savo varžovams visus kelius link krepšio ir vėl kėlinuką pradėjo 13:3 spurtu, kuris leido jiems įgyti jau septynių taškų atotrūkį. Visgi, tuomet dvi atakas iš eilės sėkmingai užpuolusi „Best 4 You“ ekipa pavijo savo varžovus ir po trijų kėlinių turėjo minimalų atsilikimą – 46:45. Lemiamo ketvirčio metu komandos žaidė gana intensyviai ir apylygiai. Komandos nuo pat ketvirčio pradžios kelis kartus keitėsi ir pirmaujančiųjų vaidmenimis, o tai tik atspindėjo abiejų komandų norą laimėti šios dienos varžybas. Likus žaisti dvi minutes, svečių ekipai buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau tuomet jie strigo ir per likusį rungtynių laiką nepelnė nė taško. Tuo pasinaudojo „Lietuvos geležinkeliai“ ir penki paeiliui T. Šimkaus taškai padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 64:57.

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 22 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd.), Tadas Šimkus – 20 tšk., Simas Ragauskas – 8 tšk.

Best 4 You: Mantas Maslenikovas – 17 tšk., Mantas Juščius – 10 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ramūnas Šimanskas – 8 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:28 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po prasto pirmo kėlinio atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:30 val.)