Promatecha vs Marex Boats (86:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Lengvą pergalę įsirašė „Promatecha“.

2022 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 353

Gruodžio 11 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "Marex Boats". Abi komandos turėjo po vieną pergalę ir rikiavosi antroje lentelės pusėje.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, komandos greit keitėsi taškais ir "Promatecha" įgavo pranašumą 22:17. Antrajame kėlinyje "Promatecha" tik didino savo pranašumą ir Nerijaus Aleknavičiaus vedami saugiai pirmavo po dviejų kėlinių.

Antroje pusėje vyravo gynybinis krepšinis ir komandoms buvo labai sunku pelnyti taškus. "Marex Boats" per visą 3 kėlinį pelnė tik 5 taškus, kad neleido jiems pavyti varžovų. Nerijus Aleknavičius ir Rytis Sadauskas kartu pelnė 53 taškus ir nutiesė savo komandai kelią ir pergalę rezultatu 86:56 (22:17, 25:13, 12:5, 27:21).

„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)Užtenka mažumos, pergalei pasiekti ‒ „Freda“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.)Pirmoji „Omega“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Plastena“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Marex Boats“ (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:27 val.)