Klausučių alaus darykla vs MB „Užveža“ (89:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“

2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 439

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Klausučių alaus darykla" ir MB "Užveža".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 20:23). Antrame kėlinyje MB "Užveža" susikurti nežymų pranašumą, tačiau "Klausučių alaus darykla" kibo varžovams į atlapus ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 4 taškai – 48:44.

Po ilgosios pertraukos MB "Užveža" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir pasiekė rekordinį pranašumą. Per likusį laiką "Klausučių alaus daryklai" nepavyko susitvarkyti su gynyba ( 70:61). Įpusėjus ketvirtam kėliniui "Klausučių alaus darykla" sugebėjo išlyginti rezultatą. Per likusį laiką toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet svečiai pagavę pagreitį įveikė MB "Užveža" ekipą, rezultatu – 89:85 (20:23, 28:21, 13:26, 28:15)

Aurimas Miliūnas

„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Klausučių alaus darykla“ įveikti „BC „Game On“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)