SK „Mattas“ vs Kauno švara (93:71)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Mattas“ antrą kartą serijoj įveikė „Kauno švarą“ ir pateko į ketvirtfinalį

2022 kovo 29 d., Antradienis, 21:20 val., peržiūros: 352

Kovo 29 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai SK "Mattas" priemė svečius "Kauno švarą". Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 78:71 buvo laimėję "Mattas".

Per pirmas dvi rungtynių minutes "Mattas" pelnė penkis taškus, o gynėsi be klaidų (5:0). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė keturi taškai (12:8). Septintą minutę "Kauno švara" paprašė minutės pertraukėlės (16:11). Kėlinio pabaigoje "Mattas" išlaikė keturių taškų persvarą (20:16).

Antro kėlinio pradžioje "Mattas" padidino persvarą iki 7 taškų (26:19). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Matto" persvara padidėjo iki 13 taškų (39:26), o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara". Antroje kėlinio pusėje skirtumas sumažėjo iki septynių taškų (48:41).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 12 taškų (53:41). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Mattas" padidino persvarą iki 13 taškų (59:46). Aštuntą minutę skirtumas padidėjo iki 16 taškų (63:47), o "Kauno švara" paprašė minutės pertraukėlės. Trečio kėlinio pabaigoje skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų (69:50).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Matto" persvara nekėlė abejonių. Nors ketvirtą minutę skirtumas sumažėjo iki 13 taškų (77:64) , bet netrukus vėl šoktelėjo iki 18 taškų (84:66). Rungtynės baigėsi rezultatu 93:71.

7 rezult. perd.

SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)Puikus trečiasis ketvirtis leido „Kauno švarai“ iškovoti pergalę (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:24 val.)SK „Mattas“ išrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkams (2021 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:29 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)SK“Mattas“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:45 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“ (2022 balandžio 12 d., antradienis, 21:45 val.)