SK „Mattas“ vs Ažytėnai (106:55)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“

2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 505

Gruodžio 6 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK "Mattas" priemė svečius "Ažytėnus". SK "Mattas" buvo laimėję keturias rungtynes ir pralaimėję nebuvo. "Ažytėnai" buvo iškovoję dvi pergales ir du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė "Mattas" (2:0). Trečią kėlinio minutę "Mattas" padidino persvarą iki šešių taškų (9:3). Kėlinio viduryje "Ažytėnai" buvo pelnę tik tris taškus, o "Mattas" turėjo 12 taškų persvarą (15:3). Aštuntą minutę "Ažytėnai" paprašė minutės pertraukėlės, po greitos "Matto" atakos (19:8). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmą ketvirtį komandas skyrė 12 taškų (27:15).

Pirmomis antro kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (31:19). "Ažytėnai" aktyviai gynėsi, bet patiems užpulti ir nepavykdavo (42:22). Aštuntą minutę gero puolimo dėka "Mattas" buvo surinkęs 52 taškus (52:29). Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu 56:35.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis "Matto" persvara buvo padidėjusi iki 20 taškų 58:38. Sužaidus tris minutes "Ažytėnai" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos "Mattas" tik didino persvarą. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 36 taškai (80:44). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Ketvirtame kėlinyje pirmus taškus "Ažytėnai" pelnė tik penktą minutę (93:47). Rungtynės baigėsi rezultatu 106:55.

Nerijus Kavaliauskas

„ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)„UNO“ įveikė penkiese žaidusius „Ažytėnus“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 21:29 val.) SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)SK „Mattas“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.)