Hermis vs Return (80:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Hermis“ įveikė „Return“

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:02 val., peržiūros: 1328

Sekmadienį, sausio 29 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, N pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hermio“ ir svečių „Return“ ekipų. Pirmame kėlinuke solidžią persvarą susikrovę šeimininkai išlaikė pranašumą viso susitikimo metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 80:61 (20:8, 17:23, 24:16, 19:14).

Susitikimą aštuoniais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko. Kiek vėliau iš toli pasižymėjęs E. Gramauskas atidarė „Return“ ekipos taškų sąskaitą. Nepaisant to, ir toliau žymiai greičiau taškus rinkę „Hermio“ krepšininkai iki kėlinuko pabaigos įgijo dvylikos taškų pranašumą. Antrame kėlinuke aikštės šeimininkų puolimas kiek išblėso, kuo puikiai pasinaudoję svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, tačiau ketvirtį geriau užbaigęs „Hermis“ įgijo šešių taškų pranašumą. 37:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus kėlinukui spurtavę šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą. Kiek vėliau iš toli ir vėl pasižymėjęs E. Gramauskas kiek sušvelnino skirtumą tarp komandų. Paskutinės rungtynių dalies eigoje iš toli pataikyti pradėjęs M.Kudirka pradėjo dar labiau skandinti priešininkų laivą. Nors ir svečiai dar bandė mažinti deficitą, tačiau užtikrintai rungtynes užbaigę „Hermio“ krepšininkai pasiekė solidžią pergalę rezultatu 80:61.

„Hermis“: Mantas Kudirka – 36 tšk., Saimonas Pažėra – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Gintaras Žilinskas – 18 tšk. (23 atk. kam.)

„Return“: Edvinas Gramauskas – 25 tšk. (12 atk. kam.), Tadas Bielskis – 12 tšk., Povilas Venclovas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)Resmila.lt palaužė „Hermio“ ekipą. (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 01:13 val.)